Cila do jetë surpriza për tetovarët më 12 Prill

April 10, 2024, 08:04

I erdhi dita pritjes dy dekadëshe të tetovarëve dhe Ballistëve. Më 12 prill prezentohet projekti i Stadiumit

Lajm i mirë për tetovarët, sidomos tifozët e Shkëndijës, Ballistët. Më 12 prill ora 17:00 në Stadiumin e Qytetit të Tetovës prezantohet projekti i ri Stadiumit.
Ditë më parë këtë e ka njoftuar edhe vetë kryetari i Komunës së Tetovës, Bilall Kasami, në profilin e tij zyrtar në Facebook.

” I ERDHI DITA! Po… po… dita erdhi! Stadiumi po bëhet! Të premten, me 12 prill, me fillim nga ora 17:00, me koncert madhështor nën përcjellje të muzikës së pastër shqipe të ELITA 5 dhe Aida Doçit, bashkërisht do të prezentojmë projektin e stadiumit të qytetit tonë. MOS MUNGO, EJA EDHE TI, BËHU PJESË E HISTORISË!”, ka shkruar Kasami.
Siç bëhet e ditur, fillimisht do të luhet një ndeshje reviale e veteranëve të futbollit të Tetovës, më pas do të bëhet prezantimi i projektit të stadiumit të ri, të pasuar me një koncert nga Elita 5 dhe Aida doçi.
Burime të afërta nga kabineti i komunës njoftojnë se po në atë ditë priten edhe surpriza mjaft të bukura që do t’i shijojnë mijëra pjesëmarrës, duke e shijuar edhe atmosferën fantastike të tifogrupit më të zjartë në tribunën “Marshin Beqiri” pra Ballistëve.

Mos harroni, 12 Prill, ora 17:00, tek stadiumi i qytetit në Tetovë!

Mos e humb

IMG_9189
Milevski publikoi listën për ndeshjet kundër Kroacisë dhe Çekisë
IMG_8753
Tri ditë nga meçi spektakolar mes Furyt dhe Usyk, sa para do të fitojnë të shtunën?
aaaa
Tetova shpall kampionin – Shkëndija apo Struga Trim Lum?!
IMG_8074
Për herë të para sistemi “VAR” do të jetë aktiv në finalen e Kupës së Maqedonisë
IMG_7717
Distria Krasniqi, kampione e Evropës në xhudo

Më shumë nga kategoria

IMG_8074
Për herë të para sistemi “VAR” do të jetë aktiv në finalen e Kupës së Maqedonisë
IMG_7717
Distria Krasniqi, kampione e Evropës në xhudo
IMG_7672
Drejtori sportiv i Leverkusenit: Xhaka çelësi i suksesit, i jep zemër ekipit
Robin-Krasniqi-po-rikthehet-ne-ring-do-te-boksoje-me-kete-date-Insajderi.org_-850x567
Krasniqi publikon pamje nga përgatitjet për meqin e 4 majit: Mezi pres të ju shoh sërish
IMG_6846
Robin Krasniqi do të ndeshet me portugezin Jorge Silva, kjo është data
Stadiumi-Bilall
I erdhi dita pritjes dy dekadëshe të tetovarëve dhe Ballistëve. Nesër prezantohet projekti i Stadiumit
bilall-kasami-stadium-768x432-1
Cila do jetë surpriza për tetovarët më 12 Prill
Ali Ahmeti -David Geer
Bashkimi Europian: Ne nuk përzihemi se kush me kë bën koalicion
arian mavriqi
Arian Mavriqi ekspozitë në Tetovë: Duhet rritur kujdesi ndaj shpendëve shtegtarë
Sasho-Mijallkov
Sasho Mijalkov prej sot në liri, drejtori i burgut të Strugës: Ka qenë shembull i mirë për të dënuarit tjerë!
Tetova-Kompanit
Cilat janë kompanitë me fitime më të mëdha gjatë 2023 në rajonin e Tetovës
Arber Zaimi
Zaimi: VLEN me rivalët u mor veçse hapur e haptazi, pa ua cënuar integritetin personal apo familjar
arben-taravari-2
Taravari: Ende nuk kam vendosur nëse do të jem ministër i Shëndetësisë

DIASPORA