“Evropa me vepra në mes të Tetovës” (VIDEO)

Autori

Autori

Portali Tetova

February 23, 2024, 04:02

Sot në repartin e kardiologjisë intervente, filloi paralelisht funksionimi edhe i sallës së tretë angiografike, një e arritur me shumë punë e përkushtim, pa zhurmë dhe me modestinë tonë të zakonshme.

Për pacientët, zhvillimi i këtij reparti si qendër rajonale, është një lehtësi e madhe dhe përfitim i madh rajonal, jo vetëm për qytetin tonë, por për të gjithë rajonin tonë.

Trajtimi i menjëhershëm dhe fitimi në kohë, është pěrfitim pẽr një zemër më e shëndoshë.

Për të gjithë ata që iu pengon kjo e arritur shekullore për vendin tonë, Zoti i udhëzoftë…, por ne nuk do ndalemi këtu, por, do të vazhdojmë me përkushtim maksimal për punën me nder dhe kujdes maksimal për pacientët që frekuentojnë qendrën për kardiologji intervente në Tetovë.
Me risi dhe intervenime të reja që realizuam përgjatë viteve, janë atributet që na ngritën në majat më të larta.

Faleminderit pafund 12.000 pacientëve që na besuan pa rezervë dhe u trajtuan në këtë qendër.
Falënderime për shokët dashamirët e miqtë e kësaj shtëpie, që na përkrahën pa rezervë, e në çdo kohë, duke filluar nga kryetari Ali Ahmeti, Atilla Rexhepi, Faton Ameti, Blerimi Osmani,Pëllumbi, Bekimi, Amiri, Armendi, Florini, Omeri…

Misioni u krye, ta gëzojnë gjeneratat e ardhshme, sepse kjo është shtëpia e së ardhmes që e krijuam me shumë përkushtim dhe e ruajtëm si sytë tanë, dhe NUK ËSHTË PRONË PRIVATE E ASKUJT.
Me shumë respekt
I juaji
Valon Asani

Mos e humb

Robin-Krasniqi-po-rikthehet-ne-ring-do-te-boksoje-me-kete-date-Insajderi.org_-850x567
Krasniqi publikon pamje nga përgatitjet për meqin e 4 majit: Mezi pres të ju shoh sërish
IMG_6846
Robin Krasniqi do të ndeshet me portugezin Jorge Silva, kjo është data
Stadiumi-Bilall
I erdhi dita pritjes dy dekadëshe të tetovarëve dhe Ballistëve. Nesër prezantohet projekti i Stadiumit
bilall-kasami-stadium-768x432-1
Cila do jetë surpriza për tetovarët më 12 Prill
IMG_6568
Barazojnë Reali dhe City, do të vendoset gjithçka në “Etihad”

Më shumë nga kategoria

bilall-kasami-stadium-768x432-1
Cila do jetë surpriza për tetovarët më 12 Prill
IMG_6568
Barazojnë Reali dhe City, do të vendoset gjithçka në “Etihad”
IMG_6555
Prezantimi i projektit për stadiumin e Tetovës/ Tribuna më e zjarrtë “Marshin Beqiri” do jetë aty!
IMG_6507
Liverpool organizoi iftar për tifozët – Ezani jehoi në “Anfield” (VIDEO)
IMG_6057
Dhëndrri i Kosovës i shënon Bayernit, Loredana e përshëndet me zemër nga tribunat
artan-grubi-1024x527-1.jpg (1)
Grubi i kërkoi dorëheqje Taravarit, Kasamit, Mexhitit dhe Blerim Sejdiut por jo Nuhi Nezirit
ali-ahmeti-2-750x430
Ahmeti: E përmbyllëm këtë kapitull me një fitore të madhe, i them opozitës bëj kujdes më 8 maj!
pendaorvski
Pendarovski: Vazhdojmë garën, nesër fillojmë nga zero
arben-taravari-780x439
Reagon Taravari: BDI fitoi me vota joshqiptare, do t’u vijë fundi më 8 maj
Sela
Sela pas fitores së “Frontit Evropian”: Ia plotësuam Taravarit dëshirën për t’u kthyer në profesionin si mjek
davkova-2-780x470-1
Siljanovska: Ju siguroj, atë që premtoj në mënyrën time do ta realizoj

DIASPORA