Fansat ngacmojnë Ledri Vulën në koncert, i përmendin Dua Lipën – ai habit me reagimin e tij

Autori

Autori

Portali Tetova

April 12, 2024, 11:04

Fansat kanë ngacmuar së fundmi Ledri Vulën në njërin prej koncerteve të tij dhe ka të bëjë me Dua Lipën.

Videoja është publikuar në TikTok dhe ka bërë xhiron në rrjetet sociale, e po ashtu edhe në Instagram.

Derisa Ledri po performonte në skenë, njëri prej fansave aty shkroi në ekranin e telefonit të tij “Dua Lipa super P”, dhe pas kësaj e drejtoi telefonin e tij drejt reperit.

Pasi pa se çfarë po shkruante në telefonin e fansit, reagimi i Ledrit nuk kishte se si të mungonte.

Siç shihet, repartisti u ndal për një çast me sa duket për të lexuar se çfarë shkruante aty, dhe ngriti sytë dhe buzët në një formë pohimi.

https://www.kosovarja-ks.com/wp-content/uploads/2024/04/Download-5.mp4?_=1

Mos e humb

IMG_8753
Tri ditë nga meçi spektakolar mes Furyt dhe Usyk, sa para do të fitojnë të shtunën?
aaaa
Tetova shpall kampionin – Shkëndija apo Struga Trim Lum?!
IMG_8074
Për herë të para sistemi “VAR” do të jetë aktiv në finalen e Kupës së Maqedonisë
IMG_7717
Distria Krasniqi, kampione e Evropës në xhudo
IMG_7672
Drejtori sportiv i Leverkusenit: Xhaka çelësi i suksesit, i jep zemër ekipit

Më shumë nga kategoria

IMG_7717
Distria Krasniqi, kampione e Evropës në xhudo
IMG_7672
Drejtori sportiv i Leverkusenit: Xhaka çelësi i suksesit, i jep zemër ekipit
Robin-Krasniqi-po-rikthehet-ne-ring-do-te-boksoje-me-kete-date-Insajderi.org_-850x567
Krasniqi publikon pamje nga përgatitjet për meqin e 4 majit: Mezi pres të ju shoh sërish
IMG_6846
Robin Krasniqi do të ndeshet me portugezin Jorge Silva, kjo është data
Stadiumi-Bilall
I erdhi dita pritjes dy dekadëshe të tetovarëve dhe Ballistëve. Nesër prezantohet projekti i Stadiumit
bilall-kasami-stadium-768x432-1
Cila do jetë surpriza për tetovarët më 12 Prill
IMG_6568
Barazojnë Reali dhe City, do të vendoset gjithçka në “Etihad”
azizi
Azizi i Besës: Tani që ju është harxhuar karburanti, flasin për të kuqen
vlen-
VLEN: Ali Ahmeti e ka humbur kontrollin, i bëjmë thirrje të bëhet opozitë konstruktive
Bereqeti-Vetura
30 vite kontriboi për kompaninë, pronari i kompanisë "Bereqeti" i ndan veturë dhuratë për ditëlindje
IMG_8972
Albin Kurti takoi liderët e koalicionit VLEN: Është hera e parë që opozita shqiptare arrin mbi 100.000 vota
IMG_8965
Qytetarët ankohen për shtrenjtimet, paga mesatare nuk i mbulon shpenzimet
IMG_8964
Ali Ahmeti: Ne nuk duhet të hapim front me Greqinë dhe Bullgarinë, as front mes shqiptarëve dhe maqedonasve

DIASPORA