Fetai: 16 nga 18 kuvendarët e ASH-së në Kumanov...

Fetai: 16 nga 18 kuvendarët e ASH-së në Kumanovë mbështesin Taravarin

Autori

Autori

Portali Tetova

February 6, 2024, 12:02

Nga 18 anëtarë të Kuvendit sa ka Kumanova e Likova, 16 e kanë firmosur deklaratën në mbështetje të kryetarit të ASH, Arben Taravari, ka shkruar, shefi i kabinetit të këtij të fundit, Arben Fetai.

“Kumanova dhe Likova i kanë gjithsej 18 anëtarë në Kuvendin e ASH-së. Prej tyre, 16 kuvendarë e kanë nënshkruar deklaratën në përkrahje të opsionit opozitar të Dr Arben Taravarit.

A po kuptoni tash se pse uzurpohet selia e partisë me forca policore të dërguara nga BDI-ja? Se kush janë dy kuvendarët që kanë mbetur fikall vetë, besoj nuk ka nevojë për emra”, ka shkruar Fetai në Facebook.

Mos e humb

dhunoi
​Dyshohet se dhunoi një vajzë shqiptare, caktohet seanca vendimtare për Robinhon
received_929338498785251
Atletikë: Tetovari Aldin Ademi i KA Studenti , fitues në hedhjen e shtizës
IMG_4443
“Vëllai im”, Khabibi publikon fotografi me Ilir Latifin
IMG_4086
Granit Xhaka mashtroi të gjithë me festimin e tij, bëri sikur u lëndua pasi shënoi supergol (VIDEO)
IMG_3476
Pirati kosovar ia fiton ndeshjen Mallorcas në frymën e fundit

Më shumë nga kategoria

IMG_4086
Granit Xhaka mashtroi të gjithë me festimin e tij, bëri sikur u lëndua pasi shënoi supergol (VIDEO)
IMG_3476
Pirati kosovar ia fiton ndeshjen Mallorcas në frymën e fundit
IMG_3456
Fiton dy të arta në Stamboll, Luiza Gega kampione e Ballkanit
IMG_3447
Xhaka dhe Leverkuseni vazhdojnë pa humbje, mposhtin Bayern Munichun në “BayArena”
IMG_3389
Mësohet data e ballafaqimit të Florian Markut me Chris Congon
IMG_3335
Mustaf Rexhepi, magjistari i gjeneratës 2012 te Shkëndija
IMG_3327
Shqipëria mëson kundërshtarët në Ligën e Kombeve
IMG_3264
Granit Xhaka iu prin maestrove të mesfushës në Top 7 ligat evropiane
ciggarre
Cigarja, shkak që infermierja të sulmohet fizikisht në Maqedoni
vlen--768x477
Sonte në Gostivar, konventa promovuese e VLEN-it për Arben Taravarin
aksidenti
Babai humbi jetën në aksident, bija në gjendje të rëndë – detaje të reja nga aksidenti në Kërçovë – Gostivar
blerim
Blerim Destani veç ëndërr e femrave dhe bukurosheve të showbizit
417492075_977054733775848_8622112516877266911_n
Bujar Osmani takohet me Erdoganin në Turqi
BDI-VMRO-bllokon-cdo-gje-europiane-ne-Kuvend-dhe-ua-merr-qytetareve-mbi-500-milione-euro-670x430
Revoltë në BDI: Sela kërkon shumë! Zyrtarët integristë i kërkojnë Ahmetit që në zgjedhje të dalin vetë

DIASPORA