Granit Xhaka iu prin maestrove të mesfushës në ...

Granit Xhaka iu prin maestrove të mesfushës në Top 7 ligat evropiane

Autori

Autori

Portali Tetova

February 7, 2024, 05:02

Granit Xhaka është njëri prej futbollistëve më të mirë në Gjermani në këtë edicion.

Ylli kosovar po e udhëheq me sukses Bayer Leverkusenin në këtë edicion drejt 30 ndeshjeve pa humbje.

Dhe, numrat dhe statistikat e ish-futbollistit të Baselit, Borussia Monchengladbachut dhe Arsenalit janë mjaft impresionues, transmeton Express.

Faqja që merret me statistika të klubeve dhe të lojtarëve “Squawka” e ka publikuar listën e lojtarëve me pasimet më të suksesshme në fazën ofanzive në Top 7 ligat evropiane në këtë sezon deri tash.

Mos e humb

dhunoi
​Dyshohet se dhunoi një vajzë shqiptare, caktohet seanca vendimtare për Robinhon
received_929338498785251
Atletikë: Tetovari Aldin Ademi i KA Studenti , fitues në hedhjen e shtizës
IMG_4443
“Vëllai im”, Khabibi publikon fotografi me Ilir Latifin
IMG_4086
Granit Xhaka mashtroi të gjithë me festimin e tij, bëri sikur u lëndua pasi shënoi supergol (VIDEO)
IMG_3476
Pirati kosovar ia fiton ndeshjen Mallorcas në frymën e fundit

Më shumë nga kategoria

IMG_4086
Granit Xhaka mashtroi të gjithë me festimin e tij, bëri sikur u lëndua pasi shënoi supergol (VIDEO)
IMG_3476
Pirati kosovar ia fiton ndeshjen Mallorcas në frymën e fundit
IMG_3456
Fiton dy të arta në Stamboll, Luiza Gega kampione e Ballkanit
IMG_3447
Xhaka dhe Leverkuseni vazhdojnë pa humbje, mposhtin Bayern Munichun në “BayArena”
IMG_3389
Mësohet data e ballafaqimit të Florian Markut me Chris Congon
IMG_3335
Mustaf Rexhepi, magjistari i gjeneratës 2012 te Shkëndija
IMG_4644
Sindikata e Universitetit të Tetovës organizoi protestë
IMG_4639
Fati i zi i 10 projekteve kapitale në rajonet shqiptare në Maqedoni
IMG_4638
KSHZ kompleton përbërjen e saj, Abdush Demiri bëhet anëtari i shtatë i saj
IMG_4636
VLEN: BDI nxori në rrugë intelektualët shqiptar
IMG_4627-800x881-1
MPB Shpall fletarrest ndërkombëtar për Sheval Muaremin
Казино Буй онлайн зеркало официального сайта

DIASPORA