Humbet ky papagall në Shkup, kush e gjen merr shpërblim prej 1000 euro

Autori

Autori

Portali Tetova

February 27, 2024, 02:02

Në një grup për kafshë në rrjetin facebook pronari i një papagalli të humbur ka bërë një postim jo të zakonshëm.

“Të dashur miq,
Cher është larguar për më shumë se 2 ditë. Ka fluturuar dhe ne nuk mund ta gjejmë. Për herë të fundit është parë në lagjen është Orman pranë kartingut. Thirreni, ajo është e zbutur, ajo nuk do t’ju kafshojë. Zgjate dorën, jo pëllëmbën dhe trego durim, do të vijë. Mos iu afroni me peshqir apo batanije dhe mos ja kapni qafën nga përpara. Nëse ju vjen në dorë, vendoseni të mbyllur. Nëse duhet ta kapni me duar, atëherë kapeni pas qafës pa e shtrënguar ose në shpinë.

Ju lutem kush ka ndonje informacion le te na japë në numrin 076 302 321. Një çmim prej 1000 eurosh po vjen!!!”, shkruan në njoftim.

Mos e humb

Robin-Krasniqi-po-rikthehet-ne-ring-do-te-boksoje-me-kete-date-Insajderi.org_-850x567
Krasniqi publikon pamje nga përgatitjet për meqin e 4 majit: Mezi pres të ju shoh sërish
IMG_6846
Robin Krasniqi do të ndeshet me portugezin Jorge Silva, kjo është data
Stadiumi-Bilall
I erdhi dita pritjes dy dekadëshe të tetovarëve dhe Ballistëve. Nesër prezantohet projekti i Stadiumit
bilall-kasami-stadium-768x432-1
Cila do jetë surpriza për tetovarët më 12 Prill
IMG_6568
Barazojnë Reali dhe City, do të vendoset gjithçka në “Etihad”

Më shumë nga kategoria

bilall-kasami-stadium-768x432-1
Cila do jetë surpriza për tetovarët më 12 Prill
IMG_6568
Barazojnë Reali dhe City, do të vendoset gjithçka në “Etihad”
IMG_6555
Prezantimi i projektit për stadiumin e Tetovës/ Tribuna më e zjarrtë “Marshin Beqiri” do jetë aty!
IMG_6507
Liverpool organizoi iftar për tifozët – Ezani jehoi në “Anfield” (VIDEO)
IMG_6057
Dhëndrri i Kosovës i shënon Bayernit, Loredana e përshëndet me zemër nga tribunat
xhaka-1-2048x1365
Granit Xhaka, mbreti i pasimeve në Evropë
IMG_6034
Skandal në Maqedoni - 7 klube nën hetim për trukim të ndeshjeve!
artan-grubi-1024x527-1.jpg (1)
Grubi i kërkoi dorëheqje Taravarit, Kasamit, Mexhitit dhe Blerim Sejdiut por jo Nuhi Nezirit
ali-ahmeti-2-750x430
Ahmeti: E përmbyllëm këtë kapitull me një fitore të madhe, i them opozitës bëj kujdes më 8 maj!
pendaorvski
Pendarovski: Vazhdojmë garën, nesër fillojmë nga zero
arben-taravari-780x439
Reagon Taravari: BDI fitoi me vota joshqiptare, do t’u vijë fundi më 8 maj
Sela
Sela pas fitores së “Frontit Evropian”: Ia plotësuam Taravarit dëshirën për t’u kthyer në profesionin si mjek
davkova-2-780x470-1
Siljanovska: Ju siguroj, atë që premtoj në mënyrën time do ta realizoj

DIASPORA