Maqedoni

Kasami për BDI-në: Kur bie nga Liga e Kampionëve, s’mund të kërkosh të luash në ligë lokale

Autori

Autori

Portali Tetova

July 10, 2024, 10:07

Bilall Kasami në Daily Click në TV21 tha se BDI përfundimisht është në opozitë dhe se Ali Ahmeti duhet ta kuptojë pozitën e tij, përcjell TV21. Kasami tha se BDI-së i duhet opozita dhe duhet reformuar dhe siç tha brenda tyre duhen forca ta reja me qasje të re.

Kasami tutje tha se kanë ndërruar gjeneratat dhe dinamikat shoqërore dhe kanë kërkesa të tjera tani dhe shtoi se BDI ka rënë nga liga e kampionëve dhe nuk mund të kërkojnë të luajnë në ligën lokale.

Tetova1 në Youtube

Mos e humb

IMG_2342
Një muaj spektakël, sonte përfundon Euro 2024, Spanja përballë Anglisë në finalen e madhe
yamal 304
Historia prekëse! Çfarë fshihet pas festimit të Yamal me numrin “304”
Messi Yamal
“Fillimet e dy legjendave”, kur Messi mbante në krahë Yamal
IMG_1852
Mesut Ozil e shikoi çerekfinalen e Euro 2024 me presidentin turk Recep Tayyip Erdogan – ai ishte akuzuar në të kaluarën për miqësinë mes tyre
449458530_797077062572726_2017746085529832082_n
Ekipet me më së shumti tifozë në Euro 2024 – Shqipëria lë pas kombëtare të mëdha

Më shumë nga kategoria

IMG_1852
Mesut Ozil e shikoi çerekfinalen e Euro 2024 me presidentin turk Recep Tayyip Erdogan – ai ishte akuzuar në të kaluarën për miqësinë mes tyre
449458530_797077062572726_2017746085529832082_n
Ekipet me më së shumti tifozë në Euro 2024 – Shqipëria lë pas kombëtare të mëdha
449059413_1014848236674238_1554867321894721942_n
UEFA publikon fotot e tifozëve me shqiponjën “Kuq e Zi” të pikturuar në fytyrë
IMG_0794
Albion Musliu, ylli i ri që po shkëlqen te Shkëndija
spanja
Trajneri i Spanjës për duelin ndaj Shqipërisë: Do t’u jap mundësi disa prej lojtarëve që kemi në stol
Grida-Duma
Grida Duma nuk mbanë lotët mes emisionit, kjo është arsyeja
Albin Kurti
Kurti: NATO-n e duam në Kosovë, e Kosovën në NATO
gerggr
Taravari: Fytyra e Ahmetit më duket shumë dëshpëruese
uji-780x470
Banorët e Pallaticës udhëtojnë 13km për ujë të pijshëm!
vleniii
VLEN-i, drejt “shkrirjes” në një parti(Video)
ergerggrggrgr
Mexhiti për tubimin e BDI-së: Po bëjnë si “pula pa kokë” (Video)

DIASPORA