Bota

Makina përplaset me autobusin, vdes tragjikisht 22-vjeçari shqiptar në Itali

Autori

Autori

Portali Tetova

February 6, 2024, 06:02

Një aksident tragjik me pasojë vdekjen e 22-vjeçarit shqiptar, Neli Eriselto ka ndodhur mbrëmjen e 5 Shkurtit në Piacenza të Italisë.

Corriera della Serra raporton se i riu humbi kontrollin mbi makinën që drejtonte dhe për pasojë u përplas me një autobus që vinte nga drejtimi i kundërt. Nga përplasja me parakolpin e autobusit, pjesa e majtë e makinës është shpërbërë tërësisht.

Kalimtarët në vendin e ngjarjes ngritën alarmin dhe menjëherë erdhën shërbimet mjekësore, të cilat fatkeqësisht nuk mundën të bënin dot asgjë pasi i riu nuk kishte mundur dot që të ju rezistonte plagëve të marra. Shoferi i autobusit nuk kishte pësuar dëmtime, por ishte i tronditur nga ajo që kishte ndodhur.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit që i mori jetën të riut shqiptar./tvklan.al

Tetova1 në Youtube

Mos e humb

449059413_1014848236674238_1554867321894721942_n
UEFA publikon fotot e tifozëve me shqiponjën “Kuq e Zi” të pikturuar në fytyrë
IMG_0794
Albion Musliu, ylli i ri që po shkëlqen te Shkëndija
spanja
Trajneri i Spanjës për duelin ndaj Shqipërisë: Do t’u jap mundësi disa prej lojtarëve që kemi në stol
IMG_0727
Euro 2024/ Shqipëria arrin të barazojë kundër Kroacisë, rezultati 2-2
kroaci-shqiperi-mbyllet-pjesa-e-1-1024x585
Euro 2024 | Kroaci-Shqipëri 0-1, pjesë e parë spektakolare

Më shumë nga kategoria

IMG_0727
Euro 2024/ Shqipëria arrin të barazojë kundër Kroacisë, rezultati 2-2
kroaci-shqiperi-mbyllet-pjesa-e-1-1024x585
Euro 2024 | Kroaci-Shqipëri 0-1, pjesë e parë spektakolare
kombetarja
Cilët janë 4 skenarët që kualifikojnë Shqipërinë në 1/8 e Europianit?
bajrami
Cilët janë 4 skenarët që kualifikojnë Shqipërinë në 1/8 e Europianit?
AGELER-MK-750x430
Aggeler uron Qeverinë e re: Pres të vazhdojmë partneritetin
arben-taravari
Taravari nuk pret, gati shpalljen për ndërtimin e dy spitaleve
kutura-bashkimi-780x470
Reshjet e rrëmbyeshme, dëme të shumta në Tetovë
449059413_1014848236674238_1554867321894721942_n
UEFA publikon fotot e tifozëve me shqiponjën “Kuq e Zi” të pikturuar në fytyrë
nafta-780x439-2-696x392
Rriten çmimet e derivateve të naftës në Maqedoninë e Veriut
IMG-20240624-WA0016
Orhan Murtezani merr funksionin e ministrit për Çështje Evropiane Orhan Murtezani nga koalicioni

DIASPORA