Mërgimtari në hasmëri me katër vëllezërit, erdh...

Mërgimtari në hasmëri me katër vëllezërit, erdhi nga Austria sepse për pak sa nuk iu kall shtëpia

Autori

Autori

Portali Tetova

February 9, 2024, 07:02

Hasan Sinani mëngjesin e sotëm ka arritur në Kosovë. I lodhur dhe i dërmuar nga rruga e largët, Hasani kësaj radhe nuk erdhi për të mirë në shtëpinë e tij në Sveçël të Podujevës.

Pasditen e djeshme ai kishte vërejtur në kamerat e shtëpisë të kontrolluara në telefon se një zjarr i madh po i afrohej shtëpisë së tij.

Me të parë ngjarjen në kamera, Sinani kishte telefonuar Policinë e Kosovës. Pa nxituar fare, ai ka njoftuar familjen e tij se do të niset për Kosovë për tu marrë me rrezikun që po i kanosej pronës së tij. Indeksonline e ka takuar mërgimtarin me të arritur nga Austria në Kosovë.

Në një rrëfim ekskluziv ai tregon për problemet e të kaluarës dhe të tashmës me katër vëllezërit e tij. Për disa nga problemet e të kaluarës, Hasani ka treguar edhe kallëzimet penale që ka bërë ndaj vëllezërve të tij.

Hasan Sinani është i gatshëm të harroj të gjitha problemet që ka me vëllezërit e tij, por dyshon se këtë vullnet mund ta kenë ata. Për më shumë, ndiqeni rrëfimin e tij për ardhjen e papritur në Kosovë dhe problemet nga e kaluara./Indeksonline/

Mos e humb

IMG_4663
Kristjan Asllani shënon gol të mrekullueshëm në Serie A
dhunoi
​Dyshohet se dhunoi një vajzë shqiptare, caktohet seanca vendimtare për Robinhon
received_929338498785251
Atletikë: Tetovari Aldin Ademi i KA Studenti , fitues në hedhjen e shtizës
IMG_4443
“Vëllai im”, Khabibi publikon fotografi me Ilir Latifin
IMG_4086
Granit Xhaka mashtroi të gjithë me festimin e tij, bëri sikur u lëndua pasi shënoi supergol (VIDEO)

Më shumë nga kategoria

IMG_4443
“Vëllai im”, Khabibi publikon fotografi me Ilir Latifin
IMG_4086
Granit Xhaka mashtroi të gjithë me festimin e tij, bëri sikur u lëndua pasi shënoi supergol (VIDEO)
IMG_3476
Pirati kosovar ia fiton ndeshjen Mallorcas në frymën e fundit
IMG_3456
Fiton dy të arta në Stamboll, Luiza Gega kampione e Ballkanit
IMG_3447
Xhaka dhe Leverkuseni vazhdojnë pa humbje, mposhtin Bayern Munichun në “BayArena”
IMG_3389
Mësohet data e ballafaqimit të Florian Markut me Chris Congon
IMG_4666
Gashi: “Me qenë si Ali Ahmeti, e kisha lënë politikën dhe ju kisha thënë – hallall ju qoftë”
IMG_4665
Turqia goditet nga një tërmet
IMG_4664
Erjona Jonuzi dekorohet nga Komuna e Tetovës për kontributin në sport
IMG_4663
Kristjan Asllani shënon gol të mrekullueshëm në Serie A
IMG_4662
Shkolla e Vizbegut assesi të hapet/ Drejtori u emërua, por nuk përgjigjet
IMG_4661
Big Mama: “Hera e parë në 23 vite karriere që nderohet puna ime si artiste nga kryetari i Komunës së Tetovës”

DIASPORA