Mickoski: Janë lexuar të gjithë skenarët – por ne do të fitojmë

Autori

Autori

Portali Tetova

April 20, 2024, 03:04

Kryetari i VMRO-DPMNE-së, Hristijan Mickoski, mbrëmë në tubimin në Kriva Pallankë thirri për bashkim kombëtarë.

“U janë lexuar të gjithë skenarët, njëri në të cilin mbjellin shpresë është se VMRO-DPMNE-ja do të fitojë por ata do të formojnë Qeveri me BDI-në. Ne së bashku me popullin do tu themi se nuk do të ndodh ky skenarë të cilin po e spekulojnë, do të pësoni disfatë aq të rëndë sa që ju nga Reçica dhe Bihaçka mund të jeni vetëm opozitë e mirë e cila do të përgjigjet për të gjitha krimet, vjedhjet dhe shkatërrimet që i keni lënë prapa”, tha Hristijan Mickoski, kryetar i VMRO-DPMNE-së.

Mos e humb

IMG_8753
Tri ditë nga meçi spektakolar mes Furyt dhe Usyk, sa para do të fitojnë të shtunën?
aaaa
Tetova shpall kampionin – Shkëndija apo Struga Trim Lum?!
IMG_8074
Për herë të para sistemi “VAR” do të jetë aktiv në finalen e Kupës së Maqedonisë
IMG_7717
Distria Krasniqi, kampione e Evropës në xhudo
IMG_7672
Drejtori sportiv i Leverkusenit: Xhaka çelësi i suksesit, i jep zemër ekipit

Më shumë nga kategoria

IMG_7717
Distria Krasniqi, kampione e Evropës në xhudo
IMG_7672
Drejtori sportiv i Leverkusenit: Xhaka çelësi i suksesit, i jep zemër ekipit
Robin-Krasniqi-po-rikthehet-ne-ring-do-te-boksoje-me-kete-date-Insajderi.org_-850x567
Krasniqi publikon pamje nga përgatitjet për meqin e 4 majit: Mezi pres të ju shoh sërish
IMG_6846
Robin Krasniqi do të ndeshet me portugezin Jorge Silva, kjo është data
azizi
Azizi i Besës: Tani që ju është harxhuar karburanti, flasin për të kuqen
vlen-
VLEN: Ali Ahmeti e ka humbur kontrollin, i bëjmë thirrje të bëhet opozitë konstruktive
Bereqeti-Vetura
30 vite kontriboi për kompaninë, pronari i kompanisë "Bereqeti" i ndan veturë dhuratë për ditëlindje
IMG_8972
Albin Kurti takoi liderët e koalicionit VLEN: Është hera e parë që opozita shqiptare arrin mbi 100.000 vota
IMG_8965
Qytetarët ankohen për shtrenjtimet, paga mesatare nuk i mbulon shpenzimet
IMG_8964
Ali Ahmeti: Ne nuk duhet të hapim front me Greqinë dhe Bullgarinë, as front mes shqiptarëve dhe maqedonasve

DIASPORA