728 x 94

Rrokulliset një kamion në rrugën Shkup – Bllacë, bllokohet rruga

Autori

Autori

Portali Tetova

March 9, 2024, 10:03

Një aksident i rëndë ka ndodhur para pak çastesh ku një kamion është rrokullisur rrugë Shkup – Bllacë në afërsi të vendit Vrazhivir ku kërkohet nga udhëtarët të shmangin pikën kufitare të Bllacës pasi shkaku i aksidentit është bllokuar rruga, e cila do jetë e bllokuar deri orët e pasditës njofton Klan M.

Sipas informacioneve të para ende nuk dihet në ka të lënduar në këtë aksident, kamioni është me targa të Shkupit.

Policia pritet të arrijë në vendngjarje dhe të hetohet si erdhi deri te aksidenti.

Ndërsa pika kufitare dhe doganore punojnë por për shkak të aksidentit jan shkaktuar kolona të gjata për hyrje në Maqedoninë e Veriut dhe rruga alternativë që përdorin udhëtarët është rruga që kalon në fshatin Bllacë e Epërme/tvklan.mk/

300 x 250
300 x 250

Mos e humb

IMG_6846
Robin Krasniqi do të ndeshet me portugezin Jorge Silva, kjo është data
Stadiumi-Bilall
I erdhi dita pritjes dy dekadëshe të tetovarëve dhe Ballistëve. Nesër prezantohet projekti i Stadiumit
bilall-kasami-stadium-768x432-1
Cila do jetë surpriza për tetovarët më 12 Prill
IMG_6568
Barazojnë Reali dhe City, do të vendoset gjithçka në “Etihad”
IMG_6555
Prezantimi i projektit për stadiumin e Tetovës/ Tribuna më e zjarrtë “Marshin Beqiri” do jetë aty!

Më shumë nga kategoria

IMG_6568
Barazojnë Reali dhe City, do të vendoset gjithçka në “Etihad”
IMG_6555
Prezantimi i projektit për stadiumin e Tetovës/ Tribuna më e zjarrtë “Marshin Beqiri” do jetë aty!
IMG_6507
Liverpool organizoi iftar për tifozët – Ezani jehoi në “Anfield” (VIDEO)
IMG_6057
Dhëndrri i Kosovës i shënon Bayernit, Loredana e përshëndet me zemër nga tribunat
xhaka-1-2048x1365
Granit Xhaka, mbreti i pasimeve në Evropë
IMG_6034
Skandal në Maqedoni - 7 klube nën hetim për trukim të ndeshjeve!
IMG_5938
Florian Marku rikthehet në ring, tregon datën e meçit të madh
IMG_5876
Robin Krasniqi rikthehet në ring me 4 maj
tifozet-shqiptare-1024x682
Shqiptarët, të tretët për biletat e blera për Euro 2024
sedat sulejmani
Sedat Sulejmani thumbon keq 'Frontin Evropian'
image00065
Gashi: Ky shtet do të bëhet i drejtë
437316593_1120653039077359_3739465022112595957_n
Kasami nga Gostivari: BDI me polici kërcënojnë qytetarët – burgu është për kriminel, aty do të përfundojnë!
vlen-
VLEN: Tetova çdo ditë e më tepër ndjehet e pasigurt, rritet numri i krimeve dhe incidenteve
ilaz
Iljaz: Zyrat e TDP i kemi në sheshin Skënderbeu, asgjë kundër heroit shqiptar
muzike-5-1
Nxënësit e shkollës së muzikës shkëlqejnë në Garat Ndërkombëtare të Pianos

DIASPORA