Rrokulliset traktori, vdes shtetasi 73-vjeçar i Maqedonisë së Veriut

Autori

Autori

Portali Tetova

March 25, 2024, 02:03

Një 73-vjeçar nga Velesi është gjetur i vdekur në arën që po punonte. Sipas MPB-së, nga raportimit thuhet se i moshuari është gjetur i vdekur nën traktorin i cili ishte rrokullisur.

“Me datë 24.03.2024 në ora 14:45, Emergjenca Mjekësore e Velesit ka raportuar se A.K. (73) nga fshati Sujaklari i Velesit, është gjetur i vdekur në arë në rajonin e fshatit Sujaklari. Sipas raportimit, në terren ka qenë një traktor i përmbysur dhe trupi i A.K. ishte nën të. Është kryer kontroll nga ekipi i SPB-Veles dhe me urdhër të prokurorit publik trupi i pajetë i të ndjerit është dërguar për obduksion”, thonë nga MPB.

Mos e humb

Robin-Krasniqi-po-rikthehet-ne-ring-do-te-boksoje-me-kete-date-Insajderi.org_-850x567
Krasniqi publikon pamje nga përgatitjet për meqin e 4 majit: Mezi pres të ju shoh sërish
IMG_6846
Robin Krasniqi do të ndeshet me portugezin Jorge Silva, kjo është data
Stadiumi-Bilall
I erdhi dita pritjes dy dekadëshe të tetovarëve dhe Ballistëve. Nesër prezantohet projekti i Stadiumit
bilall-kasami-stadium-768x432-1
Cila do jetë surpriza për tetovarët më 12 Prill
IMG_6568
Barazojnë Reali dhe City, do të vendoset gjithçka në “Etihad”

Më shumë nga kategoria

bilall-kasami-stadium-768x432-1
Cila do jetë surpriza për tetovarët më 12 Prill
IMG_6568
Barazojnë Reali dhe City, do të vendoset gjithçka në “Etihad”
IMG_6555
Prezantimi i projektit për stadiumin e Tetovës/ Tribuna më e zjarrtë “Marshin Beqiri” do jetë aty!
IMG_6507
Liverpool organizoi iftar për tifozët – Ezani jehoi në “Anfield” (VIDEO)
weewrgerg
Babai i Vanjës me ankesë të re para Gjykatës Supreme, kërkon që t’i hiqet masa e paraburgimit
zgjedhje-696x464
A do të vendosin shqiptarët për presidentin e Maqedonisë së Veriut më 8 maj?
Kazino
Dy persona nga Neproshteni i Tetovës nën kërcënimin e armëve kanë grabitur një kazino
Arben Taravari
Taravari: Gostivari është Kala që nuk mposhtet!
Bujar Osmani
Bujar Osmani: Faleminderit mbi 120,000 herë!
Zgjedhjet-2024
KSHZ publikon rezultatet e 99.03 % të votave, ja si qëndrojnë kandidatët për President

DIASPORA