Sela: Arben Taravari nuk është kordinuar me Kuv...

Sela: Arben Taravari nuk është kordinuar me Kuvendin Qëndror të ASH-së për takimin me opozitën shqiptare dhe Kurtin

Autori

Autori

Portali Tetova

January 31, 2024, 12:01

Kryetari i Kuvendin Qendror të Aleances per Shqiptaret, Ziadin Sela në një deklaratë për TV21 tha se kryetari i ASH-së, Arben Taravari nuk është koordinuar me Kuvendin Qëndror të partisë për takimin e djeshëm te Albin Kurtit me kryetarët e opozitës shqiptare.
TV21: A ka qenë z.Taravari në koordinim me Kuvendin Qendror për takimin që realizoi në Prishtine?
“Jo aspak. Për çdo detaj tjetër drejtohuni te kryetari”, tha shkurt per TV21 Ziadin Sela, kryetar i Kuvendin Qëndror të Aleances për Shqiptaret.

Mos e humb

dhunoi
​Dyshohet se dhunoi një vajzë shqiptare, caktohet seanca vendimtare për Robinhon
received_929338498785251
Atletikë: Tetovari Aldin Ademi i KA Studenti , fitues në hedhjen e shtizës
IMG_4443
“Vëllai im”, Khabibi publikon fotografi me Ilir Latifin
IMG_4086
Granit Xhaka mashtroi të gjithë me festimin e tij, bëri sikur u lëndua pasi shënoi supergol (VIDEO)
IMG_3476
Pirati kosovar ia fiton ndeshjen Mallorcas në frymën e fundit

Më shumë nga kategoria

IMG_4086
Granit Xhaka mashtroi të gjithë me festimin e tij, bëri sikur u lëndua pasi shënoi supergol (VIDEO)
IMG_3476
Pirati kosovar ia fiton ndeshjen Mallorcas në frymën e fundit
IMG_3456
Fiton dy të arta në Stamboll, Luiza Gega kampione e Ballkanit
IMG_3447
Xhaka dhe Leverkuseni vazhdojnë pa humbje, mposhtin Bayern Munichun në “BayArena”
IMG_4644
Sindikata e Universitetit të Tetovës organizoi protestë
IMG_4639
Fati i zi i 10 projekteve kapitale në rajonet shqiptare në Maqedoni
IMG_4638
KSHZ kompleton përbërjen e saj, Abdush Demiri bëhet anëtari i shtatë i saj
IMG_4636
VLEN: BDI nxori në rrugë intelektualët shqiptar
IMG_4627-800x881-1
MPB Shpall fletarrest ndërkombëtar për Sheval Muaremin
Казино Буй онлайн зеркало официального сайта

DIASPORA