Sela i ka ngitur padi, Sulejmani: Nuk trembem që të luftoj të vërtetën!

Autori

Autori

Portali Tetova

March 1, 2024, 06:03

Shefi i shtabit zgjedhor të Lëvizjes BESA. Sedat Sulejmani nga Lëvizja BESA përmes një postimi ka bërë të ditur se ndaj tij është ngritur padi nga kreu i ASH-së, Ziadin Sela, porse nuk do ta tremb që të luftoj siç shkruan të vërtetën.

Ja postimi i plotë:

Ziadinit i paska djegur e vërteta dhe mundohet që dështimet dhe rrugën e tij drejtë BDI-së ta hesht para opinionit me padi ndaj meje!

Padia e Ziadinit ndaj meje, e shkruar në gjuhën maqedonase, nuk do të më tremb aspak që të luftoj të vërtetën, të luftoj BDI-në dhe të keqen ndaj shqiptarëve e qytetarëve!

Nëse Ziadini do ishte burrë, do padiste BDI-në dhe Mijallkovin për 27 prillin.

Kjo dëshmon se aq shumë është Ziadini dhe kompania e tij në shërbim të BDI-së, saqë mundohet që të defokusojë opinionin me padi kundër opozitës. Nuk na trembni, por na bëni më të fortë!

Nuk mund të na frikësoni, 8 maji është afër!

 

Mos e humb

Robin-Krasniqi-po-rikthehet-ne-ring-do-te-boksoje-me-kete-date-Insajderi.org_-850x567
Krasniqi publikon pamje nga përgatitjet për meqin e 4 majit: Mezi pres të ju shoh sërish
IMG_6846
Robin Krasniqi do të ndeshet me portugezin Jorge Silva, kjo është data
Stadiumi-Bilall
I erdhi dita pritjes dy dekadëshe të tetovarëve dhe Ballistëve. Nesër prezantohet projekti i Stadiumit
bilall-kasami-stadium-768x432-1
Cila do jetë surpriza për tetovarët më 12 Prill
IMG_6568
Barazojnë Reali dhe City, do të vendoset gjithçka në “Etihad”

Më shumë nga kategoria

bilall-kasami-stadium-768x432-1
Cila do jetë surpriza për tetovarët më 12 Prill
IMG_6568
Barazojnë Reali dhe City, do të vendoset gjithçka në “Etihad”
IMG_6555
Prezantimi i projektit për stadiumin e Tetovës/ Tribuna më e zjarrtë “Marshin Beqiri” do jetë aty!
IMG_6507
Liverpool organizoi iftar për tifozët – Ezani jehoi në “Anfield” (VIDEO)
IMG_6057
Dhëndrri i Kosovës i shënon Bayernit, Loredana e përshëndet me zemër nga tribunat
xhaka-1-2048x1365
Granit Xhaka, mbreti i pasimeve në Evropë
IMG_6034
Skandal në Maqedoni - 7 klube nën hetim për trukim të ndeshjeve!
IMG_5938
Florian Marku rikthehet në ring, tregon datën e meçit të madh
Bujar Osmani
Bujar Osmani: Faleminderit mbi 120,000 herë!
Zgjedhjet-2024
KSHZ publikon rezultatet e 99.03 % të votave, ja si qëndrojnë kandidatët për President
pendarovski-Davkova
Davkova dhe Pendarovski përballen në rundin e dytë
artan-grubi-1024x527-1.jpg (1)
Grubi i kërkoi dorëheqje Taravarit, Kasamit, Mexhitit dhe Blerim Sejdiut por jo Nuhi Nezirit
ali-ahmeti-2-750x430
Ahmeti: E përmbyllëm këtë kapitull me një fitore të madhe, i them opozitës bëj kujdes më 8 maj!
pendaorvski
Pendarovski: Vazhdojmë garën, nesër fillojmë nga zero

DIASPORA