Shkup, arrestohet 36-vjeçari, sulmoi me armë një person në rrugën “Qemal Sejfulla”

Autori

Autori

Portali Tetova

February 23, 2024, 06:02

Sërish gjuajtje me armë në Shkup. Në një lokal në rrugën “Qemal Sejfulla” një person ka gjuajtur me armë dhe si pasojë ka plagosur një person tjetër, duke i shkaktuar lëndime në këmbë, transmeton TV21.

Siç njoftojnë nga Ministria e Punëve të Brendshme, rasti ka ndodhur gjatë ditës së djeshme, pas mesditës.

“Më 22.02.2024 rreth orës 14.20 në Shkup, nëpunësit policorë nga Njësiti për polici intervenuese në kuadër të SPB Shkup kanë privuar nga liria A.K.(36) nga Shkupi, duke vepruar ndaj denoncimit se rreth orës 14:00 në objekt hotelerik në rrugën “Qemal Sejfulla” në Shkup ka gjuajtuar ndaj E.S. dhe i ka shkaktuar lëndime në këmbë. Ai është mbajtur në stacion policor dhe pas dokumentimit të plotë të rastit, kundër tij do të vijojë kallëzim përkatës”, thuhet në njoftim.

Mos e humb

Robin-Krasniqi-po-rikthehet-ne-ring-do-te-boksoje-me-kete-date-Insajderi.org_-850x567
Krasniqi publikon pamje nga përgatitjet për meqin e 4 majit: Mezi pres të ju shoh sërish
IMG_6846
Robin Krasniqi do të ndeshet me portugezin Jorge Silva, kjo është data
Stadiumi-Bilall
I erdhi dita pritjes dy dekadëshe të tetovarëve dhe Ballistëve. Nesër prezantohet projekti i Stadiumit
bilall-kasami-stadium-768x432-1
Cila do jetë surpriza për tetovarët më 12 Prill
IMG_6568
Barazojnë Reali dhe City, do të vendoset gjithçka në “Etihad”

Më shumë nga kategoria

bilall-kasami-stadium-768x432-1
Cila do jetë surpriza për tetovarët më 12 Prill
IMG_6568
Barazojnë Reali dhe City, do të vendoset gjithçka në “Etihad”
IMG_6555
Prezantimi i projektit për stadiumin e Tetovës/ Tribuna më e zjarrtë “Marshin Beqiri” do jetë aty!
IMG_6507
Liverpool organizoi iftar për tifozët – Ezani jehoi në “Anfield” (VIDEO)
IMG_6057
Dhëndrri i Kosovës i shënon Bayernit, Loredana e përshëndet me zemër nga tribunat
xhaka-1-2048x1365
Granit Xhaka, mbreti i pasimeve në Evropë
weewrgerg
Babai i Vanjës me ankesë të re para Gjykatës Supreme, kërkon që t’i hiqet masa e paraburgimit
zgjedhje-696x464
A do të vendosin shqiptarët për presidentin e Maqedonisë së Veriut më 8 maj?
Kazino
Dy persona nga Neproshteni i Tetovës nën kërcënimin e armëve kanë grabitur një kazino
Arben Taravari
Taravari: Gostivari është Kala që nuk mposhtet!
Bujar Osmani
Bujar Osmani: Faleminderit mbi 120,000 herë!
Zgjedhjet-2024
KSHZ publikon rezultatet e 99.03 % të votave, ja si qëndrojnë kandidatët për President

DIASPORA