VLEN: Në çfarë derexheje ka rënë komandanti!

Autori

Autori

Portali Tetova

March 19, 2024, 02:03

“Në çfarë derexheje ka rënë komandanti! Ai e ka të qartë se është drejt rrugës së humbjes! Ai e ka humbur “busullën politike” dhe po përpiqet të gjejë shpëtimin e tij mes Zejdit dhe shumë të tjerëve, të cilët përfaqësojnë një varg figurash të paplotësuara, të cilat shfaqen si kameleonë nëpër politikën vendase”, ky ishte reagimi i parë i VLEN-it pas firmosjes së marrëveshjes mes Ahmetit dhe Rexhepit, shkruan Alsat.

Në komunikatë të VLEN më tej thuhet:

“Gjuetarët e rusëve” të shpërndarë urdhërohen të shohin veten e tyre. Bizneset e kazinove serbe nëntokësore, lidhjet e biznesit rus me Daka Davidoviqin, striptiz Soravia, planet e Budapestit për të kthyer Nikolla Gruevskin, funksionarët në listën e zezë të SHBA-së dhe nikoqirët e Sergej Llavrovit, janë një shenjë mbrojtëse e kryesisë të frikësuar të BDI-së. Do të jetë interesante të shohim “besimtarin e madh” Skender Rexhepi duke i mbrojtur këto marrëveshje të pamoralshme dhe korruptive të Ahmetit, Grubit, Osmanit dhe bashkëpunëtorëve të tyre”, thuhet në reagimin e Koalicionit VLEN.

Mos e humb

Robin-Krasniqi-po-rikthehet-ne-ring-do-te-boksoje-me-kete-date-Insajderi.org_-850x567
Krasniqi publikon pamje nga përgatitjet për meqin e 4 majit: Mezi pres të ju shoh sërish
IMG_6846
Robin Krasniqi do të ndeshet me portugezin Jorge Silva, kjo është data
Stadiumi-Bilall
I erdhi dita pritjes dy dekadëshe të tetovarëve dhe Ballistëve. Nesër prezantohet projekti i Stadiumit
bilall-kasami-stadium-768x432-1
Cila do jetë surpriza për tetovarët më 12 Prill
IMG_6568
Barazojnë Reali dhe City, do të vendoset gjithçka në “Etihad”

Më shumë nga kategoria

bilall-kasami-stadium-768x432-1
Cila do jetë surpriza për tetovarët më 12 Prill
IMG_6568
Barazojnë Reali dhe City, do të vendoset gjithçka në “Etihad”
IMG_6555
Prezantimi i projektit për stadiumin e Tetovës/ Tribuna më e zjarrtë “Marshin Beqiri” do jetë aty!
IMG_6507
Liverpool organizoi iftar për tifozët – Ezani jehoi në “Anfield” (VIDEO)
IMG_6057
Dhëndrri i Kosovës i shënon Bayernit, Loredana e përshëndet me zemër nga tribunat
Bujar Osmani
Bujar Osmani: Faleminderit mbi 120,000 herë!
Zgjedhjet-2024
KSHZ publikon rezultatet e 99.03 % të votave, ja si qëndrojnë kandidatët për President
pendarovski-Davkova
Davkova dhe Pendarovski përballen në rundin e dytë
artan-grubi-1024x527-1.jpg (1)
Grubi i kërkoi dorëheqje Taravarit, Kasamit, Mexhitit dhe Blerim Sejdiut por jo Nuhi Nezirit
ali-ahmeti-2-750x430
Ahmeti: E përmbyllëm këtë kapitull me një fitore të madhe, i them opozitës bëj kujdes më 8 maj!
pendaorvski
Pendarovski: Vazhdojmë garën, nesër fillojmë nga zero

DIASPORA