Ahmeti: Reflektuam mbi sakrificat e grave shqiptare në betejat kombëtare të lirisë e barazisë, u jam përjetë mirënjohës

Autori

Autori

Portali Tetova

March 2, 2024, 05:03

Kryetari i BDI Ali Ahmeti sot ka marrë pjesë në eventin e organizuar nga Sekretariati për Mundësi të Barabarta nën moton “Një kremtim në vigjilje të 7 dhe 8 marsit”.

Postimi i plotë:

Ishte kënaqësi që me ftesë të bashkëdrejtueseve të Bashkimit Demokratik për Integrim në kuadër të Sekretariatit për Mundësi të Barabarta të merrja pjesë në aktivitetin e organizuar nga ana e tyre nën moton “Një kremtim në vigjilje të 7 dhe 8 marsit”.

Rikujtuam ato shtigje të mbyllura që bashkë i hapëm, reflektuam mbi sakrificat dhe rolin jetik të grave shqiptare në betejat dhe kauzat tona kombëtare të lirisë e barazisë, për çka u jam përjetë mirënjohës.

Tek unë do të gjejnë gjithmonë vëllain e tyre të përkushtuar për t’i ndihmuar e mbështetur në çdo sfidë u del përpara.

Bashkë do të vazhdojmë të hapim shtigjet e reja të përparimit!

Mos e humb

IMG_6846
Robin Krasniqi do të ndeshet me portugezin Jorge Silva, kjo është data
Stadiumi-Bilall
I erdhi dita pritjes dy dekadëshe të tetovarëve dhe Ballistëve. Nesër prezantohet projekti i Stadiumit
bilall-kasami-stadium-768x432-1
Cila do jetë surpriza për tetovarët më 12 Prill
IMG_6568
Barazojnë Reali dhe City, do të vendoset gjithçka në “Etihad”
IMG_6555
Prezantimi i projektit për stadiumin e Tetovës/ Tribuna më e zjarrtë “Marshin Beqiri” do jetë aty!

Më shumë nga kategoria

IMG_6568
Barazojnë Reali dhe City, do të vendoset gjithçka në “Etihad”
IMG_6555
Prezantimi i projektit për stadiumin e Tetovës/ Tribuna më e zjarrtë “Marshin Beqiri” do jetë aty!
IMG_6507
Liverpool organizoi iftar për tifozët – Ezani jehoi në “Anfield” (VIDEO)
IMG_6057
Dhëndrri i Kosovës i shënon Bayernit, Loredana e përshëndet me zemër nga tribunat
xhaka-1-2048x1365
Granit Xhaka, mbreti i pasimeve në Evropë
IMG_6034
Skandal në Maqedoni - 7 klube nën hetim për trukim të ndeshjeve!
IMG_5938
Florian Marku rikthehet në ring, tregon datën e meçit të madh
IMG_5876
Robin Krasniqi rikthehet në ring me 4 maj
tifozet-shqiptare-1024x682
Shqiptarët, të tretët për biletat e blera për Euro 2024
gashi
Gashi: Taravari, kandidati i vetëm që përfaqëson shqiptarët
IMG_7523
Bilall Kasami pyet Ali Ahmetin: Ku ishe kur u vranë komandantët Teli, Hoxha, e Shqiponja?!
Bilall Kasami
Kasami: Ali pse nuk e kërcënove Gruevskin kur u vra Harun Aliu, kur ndodhi Monstra, Kumanova…
Ali Ahmeti - UCK
Ahmeti: Po të mos ishte UÇK-ja, nuk do të ekzistonte Maqedonia
IMG_7507
Ahmeti për deklaratën ndaj Mickoskit: Është çuar kundër shqiptarëve, “katundi që shihet nuk do kallauz”
IMG_7504
Adem Ramadani - Shkurte Fejzës: Neve na ruan Allahu i MADH e jo Aleksandri i Madh

DIASPORA