Maqedoni

Aksident i rëndë në Maqedoni/ 20 vjeçari humb jetën

Autori

Autori

Portali Tetova

April 26, 2024, 12:04

MPB njofton se më 25.04.2024, në ora 12:16, në Drejtorinë e Policisë Prilep është raportuar se në rrugën rajonale Makedonski Brod-Prilep, afër fshatit Novoselani, ka ndodhur një aksident trafiku në mes të një veture “BMW” me targa të Prilepit i drejtuar nga M.M (20) nga fshati Brailovo-Prilep dhe një kamion tip “Mercedes” me targa të Shkupit, i drejtuar nga K.T (43) nga Shkupi.

“Në aksident M.M. ka ndërruar jetë në vendngjarje, ndërsa vdekjen e ka konstatuar mjeku i Urgjencës Mjekësore.

K.T ka pësuar lëndime trupore, të konstatuara në Spitalin e Përgjithshëm të qytetit Prilep.

Në vendin e ngjarjes kontroll është kryer nga Prokurori Publik dhe një ekip inspektues nga DPB Prilep”, thuhet në njoftimin e MPB-së.

Tetova1 në Youtube

Mos e humb

445782520_1377354552900236_3843992667959613945_n
VIDEO/ Emocionuese, u grumbullua nga trajneri Sylvinho për Europianin, ja si e pret Daku lajmin
IMG_9189
Milevski publikoi listën për ndeshjet kundër Kroacisë dhe Çekisë
IMG_8753
Tri ditë nga meçi spektakolar mes Furyt dhe Usyk, sa para do të fitojnë të shtunën?
aaaa
Tetova shpall kampionin – Shkëndija apo Struga Trim Lum?!
IMG_8074
Për herë të para sistemi “VAR” do të jetë aktiv në finalen e Kupës së Maqedonisë

Më shumë nga kategoria

aaaa
Tetova shpall kampionin – Shkëndija apo Struga Trim Lum?!
IMG_8074
Për herë të para sistemi “VAR” do të jetë aktiv në finalen e Kupës së Maqedonisë
IMG_7717
Distria Krasniqi, kampione e Evropës në xhudo
IMG_7672
Drejtori sportiv i Leverkusenit: Xhaka çelësi i suksesit, i jep zemër ekipit
Ali Ahmeti
A do ta votojë Ali Ahmeti propozimin që Afrim Gashi të bëhet kryetar i Kuvendit? 
menduh-thaci-1
A do ta votojë Afrim Gashin për kryetar Kuvendi? Flet Menduh Thaçi
afrimii-696x451
Afrim Gashi jep dorëheqje nga funksioni i kryetarit të Alternativës, pasi do ta udhëheq Kuvendin e RMV-së
445782520_1377354552900236_3843992667959613945_n
VIDEO/ Emocionuese, u grumbullua nga trajneri Sylvinho për Europianin, ja si e pret Daku lajmin
ARII-696x387
Çmimi i lartë i arit ka ulur kërkesën për blerje
IMG_9381
Nesër seanca konstituive, me shumë gjasa Afrim Gashi kryeparlamentar

DIASPORA