Showbiz

Akuzohet Violeta Kukaj nga ish-kunata: Zonja e ka qit nënën në rrugë

Autori

Autori

Portali Tetova

April 4, 2024, 10:04

Këngëtarja Violeta Kukaj, që një kohë të gjatë po vazhdon të përballet më disa probleme pronësore që kanë të bëjnë më ish-bashkëshortin e saj.
Rasti i saj me ish-burrin dhe familjen e tij ishte bërë publik edhe në emisionin e Eni Çobanit “Shihemi në Gjyq” në TV Klan, shkruan lajmi.net.

Eni Çobanit së fundi i kanë shkuar në zyre nëna dhe motra e ish-bashkëshortit të këngëtares.

Eni ka postuar një video incizim duke thënë që më rastin ajo do të merret dhe do ta çojë deri në fund.
“Ne jemi në zyrën time. Sot më ka ardhur një zonjë shumë e nderuar, Metije Retkoceri. Unë siç e kam thënë një gjë, që çfarë filloj nuk e lë, e vazhdoj deri në fund. Prandaj edhe zonjat kanë ardhur sot pikërisht nga Kosova, për të më thënë se Eni në do të vazhdojmë me ty”, ka thënë Eni.

Ndërsa në postimin e saj në ‘Instagram’, ajo ka shkruar së të vërteten do ta çojë deri në fund.

“E vërteta do shkoj deri në fund dhe nuk e lëmë asgjë në mes. Mos keni shqetësim se unë jam një shqiptare si ju por në dallim nga ju i dua shumë njerëzit dhe të vërtetën. Çfarë filloj nuk e lë, e vazhdoj deri në fund. Sot do bëhet prokura pranë zyrës sime për të vazhduar me gjyqin”, ka shkruar Eni.

“Nëna jeton në shtëpinë e axhës, pra nëna edhe vëllai. Zonja [Violetë Kukaj] e ka qit nënën në rrugë”, u shpreh Remzie Retkoceri.

Eni Çobani gjithashtu ka thënë që me te drejt kjo shtëpi do t’i përkiste Metije Retkocertit./Lajmi.net/

https://www.instagram.com/reel/C5Qi8XpoYsS/?utm_source=ig_embed&ig_rid=19472431-bfbf-44bb-ac20-905895019aab

Tetova1 në Youtube

Mos e humb

yamal 304
Historia prekëse! Çfarë fshihet pas festimit të Yamal me numrin “304”
Messi Yamal
“Fillimet e dy legjendave”, kur Messi mbante në krahë Yamal
IMG_1852
Mesut Ozil e shikoi çerekfinalen e Euro 2024 me presidentin turk Recep Tayyip Erdogan – ai ishte akuzuar në të kaluarën për miqësinë mes tyre
449458530_797077062572726_2017746085529832082_n
Ekipet me më së shumti tifozë në Euro 2024 – Shqipëria lë pas kombëtare të mëdha
449059413_1014848236674238_1554867321894721942_n
UEFA publikon fotot e tifozëve me shqiponjën “Kuq e Zi” të pikturuar në fytyrë

Më shumë nga kategoria

449458530_797077062572726_2017746085529832082_n
Ekipet me më së shumti tifozë në Euro 2024 – Shqipëria lë pas kombëtare të mëdha
449059413_1014848236674238_1554867321894721942_n
UEFA publikon fotot e tifozëve me shqiponjën “Kuq e Zi” të pikturuar në fytyrë
IMG_0794
Albion Musliu, ylli i ri që po shkëlqen te Shkëndija
spanja
Trajneri i Spanjës për duelin ndaj Shqipërisë: Do t’u jap mundësi disa prej lojtarëve që kemi në stol
IMG_0727
Euro 2024/ Shqipëria arrin të barazojë kundër Kroacisë, rezultati 2-2
kroaci-shqiperi-mbyllet-pjesa-e-1-1024x585
Euro 2024 | Kroaci-Shqipëri 0-1, pjesë e parë spektakolare
kombetarja
Cilët janë 4 skenarët që kualifikojnë Shqipërinë në 1/8 e Europianit?
Adnan-Azizi-768x463-1
Azizi: Imagjinoni deri ku shkon injoranca, hipokrizia dhe pafytyrësia e DUI-stave! Kërkojnë mbylljen e kazinove!
merko
Akuza ndaj Merkos dhe 10 personave të tjerë për krim urbanistik
-1200-630-arta-kabashi-726348369854740484565-696x3921-1-1709194693
Arta Kabashi tregon se çfarë i ka ndodhur pas ”BBV”: M’i ka ndezur …
snopce-elmi
Snopçe: Deputetët e Selës mbështetën ligjin e Artan Grubit për lojërat e fatit! (Video)
IMG_2225
Adina Osmani nga Universiteti i Tetovës, fituese e çmimit “Unaza Inxhinierike”
IMG_2223
Misi i Maqedonisë ra nga lartësia duke bë “selfi”, theu 11 brinjë

DIASPORA