728 x 94

Ali Ahmeti i përgjigjet Taravarit që të garojnë në zgjedhjet presidenciale: Faleminderit po unë luaj në Superligë

Autori

Autori

Portali Tetova

February 22, 2024, 12:02

Kryetari i BDI-së, Ali Ahmeti, i pyetur se nëse do të tërhiqet nga posti i kryetarit të BDI-së, tha se edhe po të dëshironte ai ta bën një gjë të tillë, BDI- nuk jep këtë mundësi dhe komoditet.

“BDI nuk njeh humbje dhe nuk është humbës”, deklaroi Ali Ahmeti.

Ali Ahmeti prezantoi programin e BDI-së, dhe falënderoi Arben Taravarin, që sipas tij, një pikë tepër e rëndësishme, pasqyron edhe reflekton edhe te opozita.

Sa i përket kërkesës së Taravarit që të garojnë së bashku në zgjedhjet presidenciale, Ahmeti tha “faleminderit por unë luaj në Superligë”.

Ahemeti tha se ata hap pas hapi shkojnë drejt realizimit të qëllimeve. /SHENJA/

300 x 250
300 x 250

Mos e humb

IMG_6846
Robin Krasniqi do të ndeshet me portugezin Jorge Silva, kjo është data
Stadiumi-Bilall
I erdhi dita pritjes dy dekadëshe të tetovarëve dhe Ballistëve. Nesër prezantohet projekti i Stadiumit
bilall-kasami-stadium-768x432-1
Cila do jetë surpriza për tetovarët më 12 Prill
IMG_6568
Barazojnë Reali dhe City, do të vendoset gjithçka në “Etihad”
IMG_6555
Prezantimi i projektit për stadiumin e Tetovës/ Tribuna më e zjarrtë “Marshin Beqiri” do jetë aty!

Më shumë nga kategoria

IMG_6568
Barazojnë Reali dhe City, do të vendoset gjithçka në “Etihad”
IMG_6555
Prezantimi i projektit për stadiumin e Tetovës/ Tribuna më e zjarrtë “Marshin Beqiri” do jetë aty!
IMG_6507
Liverpool organizoi iftar për tifozët – Ezani jehoi në “Anfield” (VIDEO)
IMG_6057
Dhëndrri i Kosovës i shënon Bayernit, Loredana e përshëndet me zemër nga tribunat
xhaka-1-2048x1365
Granit Xhaka, mbreti i pasimeve në Evropë
IMG_6034
Skandal në Maqedoni - 7 klube nën hetim për trukim të ndeshjeve!
IMG_5938
Florian Marku rikthehet në ring, tregon datën e meçit të madh
sedat sulejmani
Sedat Sulejmani thumbon keq 'Frontin Evropian'
image00065
Gashi: Ky shtet do të bëhet i drejtë
437316593_1120653039077359_3739465022112595957_n
Kasami nga Gostivari: BDI me polici kërcënojnë qytetarët – burgu është për kriminel, aty do të përfundojnë!
vlen-
VLEN: Tetova çdo ditë e më tepër ndjehet e pasigurt, rritet numri i krimeve dhe incidenteve
ilaz
Iljaz: Zyrat e TDP i kemi në sheshin Skënderbeu, asgjë kundër heroit shqiptar
muzike-5-1
Nxënësit e shkollës së muzikës shkëlqejnë në Garat Ndërkombëtare të Pianos

DIASPORA