Arbnora Ademaj së shpejti do na befasojë me rolin në serialin ‘O sa mirë’

Autori

Autori

Portali Tetova

February 26, 2024, 09:02

Arbnora Ademaj në vitet e fundit jeton mes Kosovës dhe Turqisë, shkruan “Kosovarja”.

Bukuroshja e mirënjohur për publikun shqiptar si, ish- miss, modele, moderatore e ekraneve televizive, së fundi e sfidoi veten edhe në profesionin e aktrimit, tek arriti shumë suksese dhe sot u bë yll i serialeve të kinematografisë turke.

Ju kujtojmë, përtej sharmit të pakrahasueshëm, shkëlqimit në ekran, fotove e videove të mrekullueshme në “Instagram”, artistja nuk ndalet së punuari dhe sot ajo bën jetë aktive profesionale ndërmjet Stambollit, Kosovës dhe Shqipërisë.

Para pak ditësh u publikua lajmi për artisten Arbnora Ademaj së shpejti do e shohim edhe në ekranet televizive të Kosovës .

Ajo tani, gjatë një interviste zbulon se do jetë pjesë e serialit shumë të shikuar ‘O sa mirë’ në rolin e femrës me emrin Marqela Vipja.

Ja ç’ thotë Arbnora për këtë projekt të ri , që do jetë edhe me shumë befasi për shikuesin /Kosovarja/

Mos e humb

Robin-Krasniqi-po-rikthehet-ne-ring-do-te-boksoje-me-kete-date-Insajderi.org_-850x567
Krasniqi publikon pamje nga përgatitjet për meqin e 4 majit: Mezi pres të ju shoh sërish
IMG_6846
Robin Krasniqi do të ndeshet me portugezin Jorge Silva, kjo është data
Stadiumi-Bilall
I erdhi dita pritjes dy dekadëshe të tetovarëve dhe Ballistëve. Nesër prezantohet projekti i Stadiumit
bilall-kasami-stadium-768x432-1
Cila do jetë surpriza për tetovarët më 12 Prill
IMG_6568
Barazojnë Reali dhe City, do të vendoset gjithçka në “Etihad”

Më shumë nga kategoria

bilall-kasami-stadium-768x432-1
Cila do jetë surpriza për tetovarët më 12 Prill
IMG_6568
Barazojnë Reali dhe City, do të vendoset gjithçka në “Etihad”
IMG_6555
Prezantimi i projektit për stadiumin e Tetovës/ Tribuna më e zjarrtë “Marshin Beqiri” do jetë aty!
IMG_6507
Liverpool organizoi iftar për tifozët – Ezani jehoi në “Anfield” (VIDEO)
IMG_6057
Dhëndrri i Kosovës i shënon Bayernit, Loredana e përshëndet me zemër nga tribunat
xhaka-1-2048x1365
Granit Xhaka, mbreti i pasimeve në Evropë
IMG_6034
Skandal në Maqedoni - 7 klube nën hetim për trukim të ndeshjeve!
IMG_5938
Florian Marku rikthehet në ring, tregon datën e meçit të madh
IMG_5876
Robin Krasniqi rikthehet në ring me 4 maj
Kazino
Dy persona nga Neproshteni i Tetovës nën kërcënimin e armëve kanë grabitur një kazino
Arben Taravari
Taravari: Gostivari është Kala që nuk mposhtet!
Bujar Osmani
Bujar Osmani: Faleminderit mbi 120,000 herë!
Zgjedhjet-2024
KSHZ publikon rezultatet e 99.03 % të votave, ja si qëndrojnë kandidatët për President
pendarovski-Davkova
Davkova dhe Pendarovski përballen në rundin e dytë
artan-grubi-1024x527-1.jpg (1)
Grubi i kërkoi dorëheqje Taravarit, Kasamit, Mexhitit dhe Blerim Sejdiut por jo Nuhi Nezirit

DIASPORA