Arrestohet 35 vjeçari nga Gostivari, dërgohet në burg për vuajtje të dënimit

Autori

Autori

Portali Tetova

March 13, 2024, 05:03

Sektori për Punë të Brendshme – Tetovë njofton se ka privuar nga liria 35 vjeçarin S.S. i cili kërkohej për vuajtje të dënimit prej 14 muajsh. Pas arrestimit personi në fjalë u dërgua në burgun e Idrizovës për vuajtje të dënimit.

“Zyrtarët policorë të SPB Tetovë-Departamentit të Punëve të Brendshme Gostivar, dje (12-mars) rreth orës 15:00 në rrugën “18-nëntori” në Gostivar, kanë arrestuar 35-vjeçarin S.S. nga Gostivari. Pasi lëshimit të urdhrit të arrestit në mbi bazë të urdhrit të gjykatës ai kërkohej për vuajtje të dënimit me burg 14-mujor. Menjëherë pas kësaj, personi në fjalë është dërguar dhe dorëzuar Institucionin Korrektues Penal-burgu Idrizovë në Shkup për vuajtjen e dënimit”, thuhet në njoftimin e SPB-Tetovë.

Mos e humb

Robin-Krasniqi-po-rikthehet-ne-ring-do-te-boksoje-me-kete-date-Insajderi.org_-850x567
Krasniqi publikon pamje nga përgatitjet për meqin e 4 majit: Mezi pres të ju shoh sërish
IMG_6846
Robin Krasniqi do të ndeshet me portugezin Jorge Silva, kjo është data
Stadiumi-Bilall
I erdhi dita pritjes dy dekadëshe të tetovarëve dhe Ballistëve. Nesër prezantohet projekti i Stadiumit
bilall-kasami-stadium-768x432-1
Cila do jetë surpriza për tetovarët më 12 Prill
IMG_6568
Barazojnë Reali dhe City, do të vendoset gjithçka në “Etihad”

Më shumë nga kategoria

bilall-kasami-stadium-768x432-1
Cila do jetë surpriza për tetovarët më 12 Prill
IMG_6568
Barazojnë Reali dhe City, do të vendoset gjithçka në “Etihad”
IMG_6555
Prezantimi i projektit për stadiumin e Tetovës/ Tribuna më e zjarrtë “Marshin Beqiri” do jetë aty!
IMG_6507
Liverpool organizoi iftar për tifozët – Ezani jehoi në “Anfield” (VIDEO)
weewrgerg
Babai i Vanjës me ankesë të re para Gjykatës Supreme, kërkon që t’i hiqet masa e paraburgimit
zgjedhje-696x464
A do të vendosin shqiptarët për presidentin e Maqedonisë së Veriut më 8 maj?
Kazino
Dy persona nga Neproshteni i Tetovës nën kërcënimin e armëve kanë grabitur një kazino
Arben Taravari
Taravari: Gostivari është Kala që nuk mposhtet!
Bujar Osmani
Bujar Osmani: Faleminderit mbi 120,000 herë!
Zgjedhjet-2024
KSHZ publikon rezultatet e 99.03 % të votave, ja si qëndrojnë kandidatët për President

DIASPORA