Fatlinda Idrizi
Shqiptarja nga Maqedonia zgjidhet studentja më mirë në universitetin amerikan në Austri
semundje psiqike-depresion
Një e treta e gjermanëve vuajnë nga sëmundjet psikike
IMG_4007
Sulm me thikë në një shkollë gjermane, plagosen 5 nxënës
Fatlinda Idrizi
Shqiptarja nga Maqedonia zgjidhet studentja më mirë në universitetin amerikan në Austri
Punetor-Gjermani-ndertim
Gjermania para hapit të fundit që lehtëson imigrimin e punëtorëve të kualifikuar

Trend

...
IMG_9052
Aksident i rëndë në autostradën Tetovë - Shkup, rrokulliset kamioni (VIDEO)
IMG_9043
Kritikat e Frontit Europian / Mexhiti: Ai që humb ka të drejtë të qajë dhe vajtojë
Sasho-Mijalkov-1
Sasho Mijallkov lirohet nga burgu të enjten
IMG_9038
Valixhja para komunës së Çairit, Zejdi: Nuk jam pjesë e atij skenari
IMG_9037
Shkolla e re fillore e Vizbegut, nis me punë këtë vit shkollor
IMG_9036
Rivotimi i të mërkurës, VLEN dhe VMRO thonë se do të marrin nga një deputet nga Fronti Evropian

DIASPORA