Screenshot_3-4-780x470
Mbi dy milionë muslimanë fillojnë pelegrinazhin vjetor të Haxhit
Meka 2024
Pelegrinazhi në Mekë/ Mbi 550 muslimanë humbën jetën nga vapa gjatë Haxhit
IMG_0699
Përplasje e madhe mes tifozëve të Turqisë dhe atyre të Gjeorgjisë
Arafat
Haxhinjtë vazhdojnë udhëtimin shpirtëror me vizitën në malin Arafat
Screenshot_3-4-780x470
Mbi dy milionë muslimanë fillojnë pelegrinazhin vjetor të Haxhit
IMG_0317
Ulen temperaturat në Slloveni, bie borë në disa pjesë malore
Gjermania zgjedhje
Gjermania ndahet sërish: Harta elektorale tregoi ndarje të thella
biden
Biden “humbi” në skenë: Pamjet e publikuara së fundmi shqetësojnë votuesit e tij
IMG_7568
Vdes në moshë të re kosovari në një aksident në Itali, punonte si shofer kamioni
dubai-eskorta
Ja sa mijë shqiptarë jetojnë në Emiratet e Bashkuara Arabe?
gjermani-jeta
“Gasterbajterat” në hall me qiratë në Gjermani, në qytetet e mëdha edhe më keq

Trend

IMG_0699
Përplasje e madhe mes tifozëve të Turqisë dhe atyre të Gjeorgjisë
Meka 2024
Pelegrinazhi në Mekë/ Mbi 550 muslimanë humbën jetën nga vapa gjatë Haxhit
kroaci-shqiperi-mbyllet-pjesa-e-1-1024x585
Euro 2024 | Kroaci-Shqipëri 0-1, pjesë e parë spektakolare
Kurti-VV-Vetevendosje66-850x567
Kryeministri Kurti sot në Hamburg në mbështetje të kombëtares shqiptare
IMG_0725
Feride Haxhiu dhe Kaltrina Beqiri zënë vendin e Mexhitit dhe Limanit në Parlament
shqip-serbi-kroaci
Serbët në hall: Pyesin inteligjencën artificiale a t’i mbështesin kroatët apo shqiptarët, përgjigjja i shokoi!
kombetarja
Cilët janë 4 skenarët që kualifikojnë Shqipërinë në 1/8 e Europianit?
79B54191-C4BF-4233-B52B-4F9F5CC138F8-1536x1024-1-750x430
Ishte në kërkim nga Interpoli, arrestohet shtetasi i Shqipërisë në kufirin e Bllacës

DIASPORA