...
IMG_7294
Vullkani i Antarktidës nxjerr pluhur ari me vlerë 6 mijë dollarë në ditë, por ku shkon ai?
IMG_6556
Ari arrin çmim rekord
IMG_6512
Shihni LIVE eklipsin e rrallë diellor
Policia_rrugore
“A e dini pse ju ndaluam?”- Si t’i përgjigjeni kësaj pyetjeje të policisë rrugore
IMG_5195
Gota e ujit pihet para apo pas kafesë? Zgjidhet dilema
IMG_5133
A e dini se mund të parashikoni se kur jeni gati për të lënë duhanin?
IMG_5088
Bëhu gati për orën verore, ja dita ku ndërrohen akprepat e orës
2024-03-12_111911-696x385
Parandalohet kontrabanda me telefona “Iphone” dhe “Samsung” në vlerë prej 7 milion euro
IMG_4897
A e dinit se ekziston një “Shqipëri” tjetër? Ja ku ndodhet
IMG_4502
A pini kafe çdo ditë? Këtu mund të mësoni për përfitimet dhe rreziqet!

Trend

...
AGELER-MK-750x430
Aggeler uron Qeverinë e re: Pres të vazhdojmë partneritetin
arben-taravari
Taravari nuk pret, gati shpalljen për ndërtimin e dy spitaleve
kutura-bashkimi-780x470
Reshjet e rrëmbyeshme, dëme të shumta në Tetovë
449059413_1014848236674238_1554867321894721942_n
UEFA publikon fotot e tifozëve me shqiponjën “Kuq e Zi” të pikturuar në fytyrë
nafta-780x439-2-696x392
Rriten çmimet e derivateve të naftës në Maqedoninë e Veriut
IMG-20240624-WA0016
Orhan Murtezani merr funksionin e ministrit për Çështje Evropiane Orhan Murtezani nga koalicioni

DIASPORA