728 x 94

Dramë në Shkup: Hajnat në “pikë të ditës” grabisin në bankë shumë e konsiderueshme e parave

Autori

Autori

Portali Tetova

February 28, 2024, 12:02

Një ekspoziturë banke në lagjen “Ilinden” të Shkupit ka qenë cak i hajnave të armatosur – ka njoftuar MPB-ja.

Sipas njoftimeve të para, janë grabitur një shumë e konsiderueshme e parave.

“Sot më (28.02.2024) në orën 10.26 në SPB – Shkup është denoncuar se në një ekspoizturë banke në lagjen Ilinden – Shkup, një person duke kërcënuar punonjësit me armë zjarri ka marrë para” – thonë nga MPB-ja.

Mbetet i panjohur identiteti i sulmuesit, kurse sipas dëshmitarëve, bashkë me paratë është arratisur në drejtim të panjohur. /tvklan.mk/

300 x 250
300 x 250

Mos e humb

IMG_6846
Robin Krasniqi do të ndeshet me portugezin Jorge Silva, kjo është data
Stadiumi-Bilall
I erdhi dita pritjes dy dekadëshe të tetovarëve dhe Ballistëve. Nesër prezantohet projekti i Stadiumit
bilall-kasami-stadium-768x432-1
Cila do jetë surpriza për tetovarët më 12 Prill
IMG_6568
Barazojnë Reali dhe City, do të vendoset gjithçka në “Etihad”
IMG_6555
Prezantimi i projektit për stadiumin e Tetovës/ Tribuna më e zjarrtë “Marshin Beqiri” do jetë aty!

Më shumë nga kategoria

IMG_6568
Barazojnë Reali dhe City, do të vendoset gjithçka në “Etihad”
IMG_6555
Prezantimi i projektit për stadiumin e Tetovës/ Tribuna më e zjarrtë “Marshin Beqiri” do jetë aty!
IMG_6507
Liverpool organizoi iftar për tifozët – Ezani jehoi në “Anfield” (VIDEO)
IMG_6057
Dhëndrri i Kosovës i shënon Bayernit, Loredana e përshëndet me zemër nga tribunat
image00065
Gashi: Ky shtet do të bëhet i drejtë
437316593_1120653039077359_3739465022112595957_n
Kasami nga Gostivari: BDI me polici kërcënojnë qytetarët – burgu është për kriminel, aty do të përfundojnë!
vlen-
VLEN: Tetova çdo ditë e më tepër ndjehet e pasigurt, rritet numri i krimeve dhe incidenteve
ilaz
Iljaz: Zyrat e TDP i kemi në sheshin Skënderbeu, asgjë kundër heroit shqiptar
muzike-5-1
Nxënësit e shkollës së muzikës shkëlqejnë në Garat Ndërkombëtare të Pianos
IMG_7429
VLEN hap edhe dy shtabe në Reçicë të Vogël, interesimi i jashtëzakonshëm i aktivistëve

DIASPORA