I plagosuri në Kumanovë i është nēnshtruar një operacioni në Klinikat e Shkupit dhe është në gjendje të rëndë shëndetësore

Autori

Autori

Portali Tetova

February 21, 2024, 09:02

36-vjeçari (Zh.R), i cili mbeti i plagosur rëndë pas një mosmarrëveshje familjare në fshatin Gabresh të Kumanovës, ndodhet në gjendje të rëndë dhe aktualisht i është nënshtruar operacionit në klinikat e Shkupit.

Nga Qendra Emergjente bëjnë të ditur se me autoambulancë nga spitali i Kumanovës është sjellë një pacient, i cili është konstatuar me 3 plagë me armë zjarri në bark dhe gjoks.

Pas procedurave të nevojshme diagnostike, pacienti është dërguar menjëherë në sallën e operacionit.

Nga Urgjenca thonë se 36-vjeçari ka qenë i kontaktueshëm, por i tronditur nga ajo që ka ndodhur.

Në incidentin që ka ndodhur rreth orës 12:30, nëna dhe vëllai i tij janë vrarë në vend kur daja, përkatësisht vëllai i nënës, i ka qëlluar me armë zjarri, njofton SPB Kumanovë.

Arsyeja ishin çështjet e pazgjidhura pronësore-juridike.

Mos e humb

IMG_6846
Robin Krasniqi do të ndeshet me portugezin Jorge Silva, kjo është data
Stadiumi-Bilall
I erdhi dita pritjes dy dekadëshe të tetovarëve dhe Ballistëve. Nesër prezantohet projekti i Stadiumit
bilall-kasami-stadium-768x432-1
Cila do jetë surpriza për tetovarët më 12 Prill
IMG_6568
Barazojnë Reali dhe City, do të vendoset gjithçka në “Etihad”
IMG_6555
Prezantimi i projektit për stadiumin e Tetovës/ Tribuna më e zjarrtë “Marshin Beqiri” do jetë aty!

Më shumë nga kategoria

IMG_6568
Barazojnë Reali dhe City, do të vendoset gjithçka në “Etihad”
IMG_6555
Prezantimi i projektit për stadiumin e Tetovës/ Tribuna më e zjarrtë “Marshin Beqiri” do jetë aty!
IMG_6507
Liverpool organizoi iftar për tifozët – Ezani jehoi në “Anfield” (VIDEO)
IMG_6057
Dhëndrri i Kosovës i shënon Bayernit, Loredana e përshëndet me zemër nga tribunat
xhaka-1-2048x1365
Granit Xhaka, mbreti i pasimeve në Evropë
gashi
Gashi: Taravari, kandidati i vetëm që përfaqëson shqiptarët
IMG_7523
Bilall Kasami pyet Ali Ahmetin: Ku ishe kur u vranë komandantët Teli, Hoxha, e Shqiponja?!
Bilall Kasami
Kasami: Ali pse nuk e kërcënove Gruevskin kur u vra Harun Aliu, kur ndodhi Monstra, Kumanova…
Ali Ahmeti - UCK
Ahmeti: Po të mos ishte UÇK-ja, nuk do të ekzistonte Maqedonia
IMG_7507
Ahmeti për deklaratën ndaj Mickoskit: Është çuar kundër shqiptarëve, “katundi që shihet nuk do kallauz”
IMG_7504
Adem Ramadani - Shkurte Fejzës: Neve na ruan Allahu i MADH e jo Aleksandri i Madh

DIASPORA