Ish-ushtari i UÇK-së krenar që i ngjan Adem Jasharit (VIDEO)

Autori

Autori

Portali Tetova

March 7, 2024, 08:03


Ish-pjesëtari i UÇK-së, Bekim Hoti, ka ngjashmëri të madhe fizike me komandantin legjendar Adem Jashari.

Në Natën e Zjarreve në Prekaz, ai për Klan Kosova u shpreh se kjo veçanti e tij e bën të lumtur.

“Ndihem shumë mirë dhe krenar sepse e di që komandati legjendar Adem Jashari më 5,6 dhe 7 mars të vitit 1998 ka ndezur flakadanin e lirisë dhe duke u flijuar me mbarë familjen dhe një pjesë të lagjes së Jasharëve dhe me bashkëluftëtarët e tij. dhe ka bërë që t’i ngjallë ndjenja patriotike çdo shqiptari dhe për të vazhduar luftën e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës”.

“E ndjej veten mirë që qytetarë të shumtë bëjnë foto me mua. Kjo ndodh shpesh kur dal në qytet në Prishtinë ose edhe këtu në Prekaz”, deklaroi Hoti për emisionin Info Magazine në Klan Kosova.

Mos e humb

Robin-Krasniqi-po-rikthehet-ne-ring-do-te-boksoje-me-kete-date-Insajderi.org_-850x567
Krasniqi publikon pamje nga përgatitjet për meqin e 4 majit: Mezi pres të ju shoh sërish
IMG_6846
Robin Krasniqi do të ndeshet me portugezin Jorge Silva, kjo është data
Stadiumi-Bilall
I erdhi dita pritjes dy dekadëshe të tetovarëve dhe Ballistëve. Nesër prezantohet projekti i Stadiumit
bilall-kasami-stadium-768x432-1
Cila do jetë surpriza për tetovarët më 12 Prill
IMG_6568
Barazojnë Reali dhe City, do të vendoset gjithçka në “Etihad”

Më shumë nga kategoria

bilall-kasami-stadium-768x432-1
Cila do jetë surpriza për tetovarët më 12 Prill
IMG_6568
Barazojnë Reali dhe City, do të vendoset gjithçka në “Etihad”
IMG_6555
Prezantimi i projektit për stadiumin e Tetovës/ Tribuna më e zjarrtë “Marshin Beqiri” do jetë aty!
IMG_6507
Liverpool organizoi iftar për tifozët – Ezani jehoi në “Anfield” (VIDEO)
IMG_6057
Dhëndrri i Kosovës i shënon Bayernit, Loredana e përshëndet me zemër nga tribunat
xhaka-1-2048x1365
Granit Xhaka, mbreti i pasimeve në Evropë
IMG_6034
Skandal në Maqedoni - 7 klube nën hetim për trukim të ndeshjeve!
artan-grubi-1024x527-1.jpg (1)
Grubi i kërkoi dorëheqje Taravarit, Kasamit, Mexhitit dhe Blerim Sejdiut por jo Nuhi Nezirit
ali-ahmeti-2-750x430
Ahmeti: E përmbyllëm këtë kapitull me një fitore të madhe, i them opozitës bëj kujdes më 8 maj!
pendaorvski
Pendarovski: Vazhdojmë garën, nesër fillojmë nga zero
arben-taravari-780x439
Reagon Taravari: BDI fitoi me vota joshqiptare, do t’u vijë fundi më 8 maj
Sela
Sela pas fitores së “Frontit Evropian”: Ia plotësuam Taravarit dëshirën për t’u kthyer në profesionin si mjek
davkova-2-780x470-1
Siljanovska: Ju siguroj, atë që premtoj në mënyrën time do ta realizoj

DIASPORA