728 x 94

Kasami: Rikonstruimi stadiumit do të fillojë në muajin mars

Autori

Autori

Portali Tetova

February 27, 2024, 02:02

Kryetari i Komunës së Tetovës, Bilall Kasami sot konfirmoi se kompania që ka fituar tenderin për rikonstruimin e stadiumit të qytetit të Tetovës është pjesë e rrjetit të kompanive të familjarëve të Lazim Destanit, shkruan Telegrafi Maqedoni.

“Kjo është çështje formale. Kompania që e ka fituar tenderin është në rrjetin e kompanive të themeluara nga familja e Lazim Destanit”, tha Kasami duke u përgjigjur në pyetjen e gazetarëve.

I pyetur se kur do të nënshkruhet, Kasami tha se jemi në përfundim të disa detaje, besoj nga mesi i muajt mars të fillojnë edhe punimet.

Kujtojmë se kompania që ka fituar tenderin për rikonstriumin e stadiumit të qytetit të Tetovës e ka fituar e “E-Property DOOEL Tetovë”.

300 x 250
300 x 250

Mos e humb

IMG_6846
Robin Krasniqi do të ndeshet me portugezin Jorge Silva, kjo është data
Stadiumi-Bilall
I erdhi dita pritjes dy dekadëshe të tetovarëve dhe Ballistëve. Nesër prezantohet projekti i Stadiumit
bilall-kasami-stadium-768x432-1
Cila do jetë surpriza për tetovarët më 12 Prill
IMG_6568
Barazojnë Reali dhe City, do të vendoset gjithçka në “Etihad”
IMG_6555
Prezantimi i projektit për stadiumin e Tetovës/ Tribuna më e zjarrtë “Marshin Beqiri” do jetë aty!

Më shumë nga kategoria

IMG_6568
Barazojnë Reali dhe City, do të vendoset gjithçka në “Etihad”
IMG_6555
Prezantimi i projektit për stadiumin e Tetovës/ Tribuna më e zjarrtë “Marshin Beqiri” do jetë aty!
IMG_6507
Liverpool organizoi iftar për tifozët – Ezani jehoi në “Anfield” (VIDEO)
IMG_6057
Dhëndrri i Kosovës i shënon Bayernit, Loredana e përshëndet me zemër nga tribunat
437316593_1120653039077359_3739465022112595957_n
Kasami nga Gostivari: BDI me polici kërcënojnë qytetarët – burgu është për kriminel, aty do të përfundojnë!
vlen-
VLEN: Tetova çdo ditë e më tepër ndjehet e pasigurt, rritet numri i krimeve dhe incidenteve
ilaz
Iljaz: Zyrat e TDP i kemi në sheshin Skënderbeu, asgjë kundër heroit shqiptar
muzike-5-1
Nxënësit e shkollës së muzikës shkëlqejnë në Garat Ndërkombëtare të Pianos
IMG_7429
VLEN hap edhe dy shtabe në Reçicë të Vogël, interesimi i jashtëzakonshëm i aktivistëve
IMG_7419
Kasami nga Zvicra: Mërgimtarët sjellin mbi 1 miliardë Euro në Maqedoni, nuk duhet të presin nga 8 orë në kufi

DIASPORA