Kasami viziton Trrboshin, Pallaticën dhe Uzurmishtin

April 28, 2024, 01:04

Në një atmosferë të ngrohtë dhe mikpritje të sinqertë, banorët e Treboshit, Pallaticës dhe Uzurmishtit kanë shprehur mbështetjen e tyre të palëkundur për lëvizjen politike VLEN. Me zemrat e hapura dhe shpresa në sy, ata kanë premtuar se më 8 maj do të votojnë për një të ardhme të sigurtë dhe prosperitet për të rinjtë dhe gjeneratat që do të vijnë.

“Falenderoj nga zemra për mikpritjen banorët e Treboshit, Pallaticës dhe Uzurmishtit. Të gjithë presin me padurim Ndryshimin, andaj më 8 maj e dhanë besën se do të mbështesin VLEN-in, për të sjellë të ardhmen e sigurtë për të rinjtë dhe gjeneratat e ardhshme” është shprehur Kasami.

VLEN është e ardhmja!

https://www.facebook.com/share/p/pkxYR9bgs8hNmBCR/?mibextid=xfxF2i


Mos e humb

IMG_9189
Milevski publikoi listën për ndeshjet kundër Kroacisë dhe Çekisë
IMG_8753
Tri ditë nga meçi spektakolar mes Furyt dhe Usyk, sa para do të fitojnë të shtunën?
aaaa
Tetova shpall kampionin – Shkëndija apo Struga Trim Lum?!
IMG_8074
Për herë të para sistemi “VAR” do të jetë aktiv në finalen e Kupës së Maqedonisë
IMG_7717
Distria Krasniqi, kampione e Evropës në xhudo

Më shumë nga kategoria

IMG_8074
Për herë të para sistemi “VAR” do të jetë aktiv në finalen e Kupës së Maqedonisë
IMG_7717
Distria Krasniqi, kampione e Evropës në xhudo
IMG_7672
Drejtori sportiv i Leverkusenit: Xhaka çelësi i suksesit, i jep zemër ekipit
Robin-Krasniqi-po-rikthehet-ne-ring-do-te-boksoje-me-kete-date-Insajderi.org_-850x567
Krasniqi publikon pamje nga përgatitjet për meqin e 4 majit: Mezi pres të ju shoh sërish
IMG_6846
Robin Krasniqi do të ndeshet me portugezin Jorge Silva, kjo është data
Ali Ahmeti -David Geer
Bashkimi Europian: Ne nuk përzihemi se kush me kë bën koalicion
arian mavriqi
Arian Mavriqi ekspozitë në Tetovë: Duhet rritur kujdesi ndaj shpendëve shtegtarë
Sasho-Mijallkov
Sasho Mijalkov prej sot në liri, drejtori i burgut të Strugës: Ka qenë shembull i mirë për të dënuarit tjerë!
Tetova-Kompanit
Cilat janë kompanitë me fitime më të mëdha gjatë 2023 në rajonin e Tetovës
Arber Zaimi
Zaimi: VLEN me rivalët u mor veçse hapur e haptazi, pa ua cënuar integritetin personal apo familjar
arben-taravari-2
Taravari: Ende nuk kam vendosur nëse do të jem ministër i Shëndetësisë

DIASPORA