Kovaçevski: E di ku kemi gabuar, por tani ajo është përparësia ime më e madhe

Autori

Autori

Portali Tetova

April 20, 2024, 04:04

Kryetari i LSDM-së, Dimitar Kovaçevski, nga Ohri e pranoi se ka pushteti ka bërë gabime, por se ata janë përparësia më e madhe dhe premtoi se do të korrigjohen.

“Unë nuk kam iluzion se ne ishim perfekt dhe të pagabueshëm edhe unë edhe njerëzit në ekipin tim e dimë se kishte shumë lëshime dhe gabime, i dëgjoj kritikat e qytetarëve për çmimet e larta, për korrupsionin, problemet në shëndetësi, arsim, sundimin e së drejtës dhe në përgjithësi në shërbimet që qytetarët i marrin, u them se kanë të drejtë, duhej të bënim më shumë dhe më mirë. Unë jam i vetëdijshëm për gabimet, por mendoj se kjo është përparësia ime më e madhe se të gjithë ato do t’i përmirësojmë”, tha Dimitar Kovaçevski, kryetar i LSDM-së.

Mos e humb

IMG_8753
Tri ditë nga meçi spektakolar mes Furyt dhe Usyk, sa para do të fitojnë të shtunën?
aaaa
Tetova shpall kampionin – Shkëndija apo Struga Trim Lum?!
IMG_8074
Për herë të para sistemi “VAR” do të jetë aktiv në finalen e Kupës së Maqedonisë
IMG_7717
Distria Krasniqi, kampione e Evropës në xhudo
IMG_7672
Drejtori sportiv i Leverkusenit: Xhaka çelësi i suksesit, i jep zemër ekipit

Më shumë nga kategoria

IMG_7717
Distria Krasniqi, kampione e Evropës në xhudo
IMG_7672
Drejtori sportiv i Leverkusenit: Xhaka çelësi i suksesit, i jep zemër ekipit
Robin-Krasniqi-po-rikthehet-ne-ring-do-te-boksoje-me-kete-date-Insajderi.org_-850x567
Krasniqi publikon pamje nga përgatitjet për meqin e 4 majit: Mezi pres të ju shoh sërish
IMG_6846
Robin Krasniqi do të ndeshet me portugezin Jorge Silva, kjo është data
Stadiumi-Bilall
I erdhi dita pritjes dy dekadëshe të tetovarëve dhe Ballistëve. Nesër prezantohet projekti i Stadiumit
bilall-kasami-stadium-768x432-1
Cila do jetë surpriza për tetovarët më 12 Prill
azizi
Azizi i Besës: Tani që ju është harxhuar karburanti, flasin për të kuqen
vlen-
VLEN: Ali Ahmeti e ka humbur kontrollin, i bëjmë thirrje të bëhet opozitë konstruktive
Bereqeti-Vetura
30 vite kontriboi për kompaninë, pronari i kompanisë "Bereqeti" i ndan veturë dhuratë për ditëlindje
IMG_8972
Albin Kurti takoi liderët e koalicionit VLEN: Është hera e parë që opozita shqiptare arrin mbi 100.000 vota
IMG_8965
Qytetarët ankohen për shtrenjtimet, paga mesatare nuk i mbulon shpenzimet
IMG_8964
Ali Ahmeti: Ne nuk duhet të hapim front me Greqinë dhe Bullgarinë, as front mes shqiptarëve dhe maqedonasve

DIASPORA