Liderët e koalicionit VLEN në konakun e hoxhës Mulla Ejub Selmani

Autori

Autori

Portali Tetova

March 20, 2024, 08:03

Liderët e koalicionit VLEN sonte bën iftar me hoxhën Mulla Ejub Selmani. “Vetëm nijeti i mirë e përmirëson gjendjen e shoqërisë”, kështu i këshilloi hoxha liderët e koalicionit VLEN.

Postimi i plotë:

Në konakun e hoxhës së nderuar, Mulla Ejub Selmani!
Në këtë muaj të shenjtë me liderët e koalicionit VLEN, sonte bëmë iftar me Mulla Ejub Selmanin. Këshilla e hoxhës së nderuar “Se vetëm nijeti i mirë e përmirëson gjendjen e shoqërisë”, është i rëndësishëm dhe domethënëse për ne. Me nijet të pastër dhe me qëllim të mirë jemi rrugës së drejt për të sjellur ndryshimin pozitiv në vend!

Zoti e shpërbleftë për kontributin dhe dijen e dhënë në shoqërinë tonë!

Mos e humb

Robin-Krasniqi-po-rikthehet-ne-ring-do-te-boksoje-me-kete-date-Insajderi.org_-850x567
Krasniqi publikon pamje nga përgatitjet për meqin e 4 majit: Mezi pres të ju shoh sërish
IMG_6846
Robin Krasniqi do të ndeshet me portugezin Jorge Silva, kjo është data
Stadiumi-Bilall
I erdhi dita pritjes dy dekadëshe të tetovarëve dhe Ballistëve. Nesër prezantohet projekti i Stadiumit
bilall-kasami-stadium-768x432-1
Cila do jetë surpriza për tetovarët më 12 Prill
IMG_6568
Barazojnë Reali dhe City, do të vendoset gjithçka në “Etihad”

Më shumë nga kategoria

bilall-kasami-stadium-768x432-1
Cila do jetë surpriza për tetovarët më 12 Prill
IMG_6568
Barazojnë Reali dhe City, do të vendoset gjithçka në “Etihad”
IMG_6555
Prezantimi i projektit për stadiumin e Tetovës/ Tribuna më e zjarrtë “Marshin Beqiri” do jetë aty!
IMG_6507
Liverpool organizoi iftar për tifozët – Ezani jehoi në “Anfield” (VIDEO)
IMG_6057
Dhëndrri i Kosovës i shënon Bayernit, Loredana e përshëndet me zemër nga tribunat
FB_IMG_1714042283823-720x430
Besar Durmishi: Sot festojmë sepse kemi rezultat historik
weewrgerg
Babai i Vanjës me ankesë të re para Gjykatës Supreme, kërkon që t’i hiqet masa e paraburgimit
zgjedhje-696x464
A do të vendosin shqiptarët për presidentin e Maqedonisë së Veriut më 8 maj?
Kazino
Dy persona nga Neproshteni i Tetovës nën kërcënimin e armëve kanë grabitur një kazino
Arben Taravari
Taravari: Gostivari është Kala që nuk mposhtet!
Bujar Osmani
Bujar Osmani: Faleminderit mbi 120,000 herë!

DIASPORA