Me kanosje për jetën i merr 180.000 euro, arrestohet një person nga Shkupi

Autori

Autori

Portali Tetova

April 6, 2024, 04:04

Nga personi M. G. nga Shkupi me datë 05.04.2024 është raportuar se nga nëntori i vitit 2023 deri në ditën e kallëzimit i janë zhvatur para me kanosje serioze për jetën nga personi I. J. nga Shkupi, të cilit i dëmtuari i ka paguar para në shumë prej 180.000 euro.

Në lidhje me ngjarjen e denoncuar më datë 05.04.2023 rreth orës 17:00 sipas marrëveshjes së mëparshme mes tyre dhe janë dhënë për para në dorë, në rr.Simeon Kavrakirov në Shkup, personi M. G. I ka dorëzuar 500 euro. I.J. të cilat paraprakisht ishin përpunuar kriminalistiko-teknikisht, pas së cilës në bashkëpunim të përbashkët policinë personi I. J. i është hequr liria dhe është ndaluar për procedim të mëtejshëm.

Mos e humb

IMG_9189
Milevski publikoi listën për ndeshjet kundër Kroacisë dhe Çekisë
IMG_8753
Tri ditë nga meçi spektakolar mes Furyt dhe Usyk, sa para do të fitojnë të shtunën?
aaaa
Tetova shpall kampionin – Shkëndija apo Struga Trim Lum?!
IMG_8074
Për herë të para sistemi “VAR” do të jetë aktiv në finalen e Kupës së Maqedonisë
IMG_7717
Distria Krasniqi, kampione e Evropës në xhudo

Më shumë nga kategoria

IMG_8074
Për herë të para sistemi “VAR” do të jetë aktiv në finalen e Kupës së Maqedonisë
IMG_7717
Distria Krasniqi, kampione e Evropës në xhudo
IMG_7672
Drejtori sportiv i Leverkusenit: Xhaka çelësi i suksesit, i jep zemër ekipit
Robin-Krasniqi-po-rikthehet-ne-ring-do-te-boksoje-me-kete-date-Insajderi.org_-850x567
Krasniqi publikon pamje nga përgatitjet për meqin e 4 majit: Mezi pres të ju shoh sërish
IMG_6846
Robin Krasniqi do të ndeshet me portugezin Jorge Silva, kjo është data
Ali Ahmeti -David Geer
Bashkimi Europian: Ne nuk përzihemi se kush me kë bën koalicion
arian mavriqi
Arian Mavriqi ekspozitë në Tetovë: Duhet rritur kujdesi ndaj shpendëve shtegtarë
Sasho-Mijallkov
Sasho Mijalkov prej sot në liri, drejtori i burgut të Strugës: Ka qenë shembull i mirë për të dënuarit tjerë!
Tetova-Kompanit
Cilat janë kompanitë me fitime më të mëdha gjatë 2023 në rajonin e Tetovës
Arber Zaimi
Zaimi: VLEN me rivalët u mor veçse hapur e haptazi, pa ua cënuar integritetin personal apo familjar
arben-taravari-2
Taravari: Ende nuk kam vendosur nëse do të jem ministër i Shëndetësisë

DIASPORA