Ndërroi jetë Fisnik Bekteshi, gazetari dhe drejtuesi i radios së njohur strugane “Radio Rrapi”

Autori

Autori

Portali Tetova

April 19, 2024, 09:04

Mbrëmë në Veleshtë të Strugës ka ndërruar jetë Fisnik Bekteshi nga Veleshta, gazetari dhe drejtori i radios së njohur strugane “Radio Rrapit”.

Lajmi mortor është përcjell nga kolegë dhe miq të tij përmes rrjeteve sociale, ku bëhet e ditur se varrimi i të ndjerit do të bëhet sot në varrezat e fshatit Veleshtë.

“Struganët humbën një njeri të madh atdhetar, një patriot, një gazetar të artit, kulturës, sportit dhe humorit, humbje e madhe për familjen Bekteshi! U prehsh në paqe i dashur koleg Fisnik, emri jotë do të përmendet ndër brezat e ardhshëm, Ngushëllime të sinqerta familjes, fisit dhe shoqërisë, Zoti e bëftë banorë të Parajsës”, kanë shkruar nga portali Strugaexpress, që ishin bashkëpunëtorë dhe miq me të ndjerin.

Mos e humb

IMG_9189
Milevski publikoi listën për ndeshjet kundër Kroacisë dhe Çekisë
IMG_8753
Tri ditë nga meçi spektakolar mes Furyt dhe Usyk, sa para do të fitojnë të shtunën?
aaaa
Tetova shpall kampionin – Shkëndija apo Struga Trim Lum?!
IMG_8074
Për herë të para sistemi “VAR” do të jetë aktiv në finalen e Kupës së Maqedonisë
IMG_7717
Distria Krasniqi, kampione e Evropës në xhudo

Më shumë nga kategoria

IMG_8074
Për herë të para sistemi “VAR” do të jetë aktiv në finalen e Kupës së Maqedonisë
IMG_7717
Distria Krasniqi, kampione e Evropës në xhudo
IMG_7672
Drejtori sportiv i Leverkusenit: Xhaka çelësi i suksesit, i jep zemër ekipit
Robin-Krasniqi-po-rikthehet-ne-ring-do-te-boksoje-me-kete-date-Insajderi.org_-850x567
Krasniqi publikon pamje nga përgatitjet për meqin e 4 majit: Mezi pres të ju shoh sërish
IMG_6846
Robin Krasniqi do të ndeshet me portugezin Jorge Silva, kjo është data
Stadiumi-Bilall
I erdhi dita pritjes dy dekadëshe të tetovarëve dhe Ballistëve. Nesër prezantohet projekti i Stadiumit
bilall-kasami-stadium-768x432-1
Cila do jetë surpriza për tetovarët më 12 Prill
Izet-mexhiti-123-1-732x430
Izet Mexhiti përshëndet vendimin e Asambles të OKB-së për Srebrenicën: Triumf i botës së qytetëruar
shkolle-shkolla-klasa-800x450-1-780x450 (1)
Qeveria e re premton reforma në arsim
Mickoski_24-780x470
Mickoski: S’heq dorë nga synimi për në BE, do të jem i ashpër me të korruptuarit
Liqeni_Treska-780x470
Liqeni Treska dikur atraksion turistik, sot i mbytur nga plehrat
prizren-tetove
Tuneli Tetovë-Prizren e pret përbërjen e re të Kuvendit
sokratis-famelos
Famelos: Ratifikimi i memorandumeve do ta avanconte bashkëpunimin me RMV-në

DIASPORA