Sport

Prezantimi i projektit për stadiumin e Tetovës/ Tribuna më e zjarrtë “Marshin Beqiri” do jetë aty!

Autori

Autori

Portali Tetova

April 9, 2024, 03:04

Tribuna “Marshin Beqiri”, më e zjarrta në shqiptari, e cila ju bëri ballë sfidave të kohës, dhe luftoi padrejtësitë ndaj shqiptarëve !!

Vendi ku bashkoi tetovarët nën një ombrellë, si duket ka ardhur koha që të shijojmë ndeshjet e fundit në këtë tribunë, me shpresë që pasioni dhe entuziazmi në tribunën e re do të vazhdoj edhe më fortë.
Siç e dini edhe ju tifozë të Shkëndijës, me datë (12.04.2024) do të bëhet prezantimi i projektit të stadiumit nga Komuna e Tetovës dhe do të jemi prezent në tribunën tonë të përjetshme që të jemi dëshmitarë të këtij zotimi, duhet të cekim që jemi të pastërt nga çdo etiketim i mundshëm nga partitë politike pasi jemi në prag të zgjedhjeve, kështu që prezenca jonë ka vetëm një shpjegim:

“Interesi jonë është vetëm Shkëndija”.

Ndeshja e veteranëve të klubit
E Premte – Ora: 16:30 (Marshin Beqiri)

Për Shkëndijën ⚫🔴
Për qytetin !

Tetova1 në Youtube

Mos e humb

445782520_1377354552900236_3843992667959613945_n
VIDEO/ Emocionuese, u grumbullua nga trajneri Sylvinho për Europianin, ja si e pret Daku lajmin
IMG_9189
Milevski publikoi listën për ndeshjet kundër Kroacisë dhe Çekisë
IMG_8753
Tri ditë nga meçi spektakolar mes Furyt dhe Usyk, sa para do të fitojnë të shtunën?
aaaa
Tetova shpall kampionin – Shkëndija apo Struga Trim Lum?!
IMG_8074
Për herë të para sistemi “VAR” do të jetë aktiv në finalen e Kupës së Maqedonisë

Më shumë nga kategoria

aaaa
Tetova shpall kampionin – Shkëndija apo Struga Trim Lum?!
IMG_8074
Për herë të para sistemi “VAR” do të jetë aktiv në finalen e Kupës së Maqedonisë
IMG_7717
Distria Krasniqi, kampione e Evropës në xhudo
IMG_7672
Drejtori sportiv i Leverkusenit: Xhaka çelësi i suksesit, i jep zemër ekipit
Robin-Krasniqi-po-rikthehet-ne-ring-do-te-boksoje-me-kete-date-Insajderi.org_-850x567
Krasniqi publikon pamje nga përgatitjet për meqin e 4 majit: Mezi pres të ju shoh sërish
IMG_6846
Robin Krasniqi do të ndeshet me portugezin Jorge Silva, kjo është data
Ali Ahmeti
Ali Ahmeti nesër del para mediave!
Blerim-Bexheti
Blerim Bexheti lë komunën e Sarajit, do të vazhdojë si deputet i Kuvendit
IMG_9463
Konjufca uron Gashin: Do të jetë shumë kënaqësi të punojmë së bashku
IMG_9462
Talat Xhaferi nuk heq dorë nga posti i kryeministrit deri në zgjedhjen e Qeverisë së re
ergergergrerg
Në minaren e xhamisë në Malishevës të Kosovës, hëna zëvendësohet me shqiponjën dy krenare
440745366_1486878815260800_8608143312442509317_n-780x470
Gashi: Do të garantoj të drejtën e mendimit dhe fjalës personale si për deputetët e pushtetit ashtu edhe për ata të opozitës

DIASPORA