Publikohen pamjet e sulmit ndaj policit në Shkup, ku ishte i përfshirë truproja e Mickoskit

Autori

Autori

Portali Tetova

February 20, 2024, 04:02

Publikohen pamjet e incidentit në të cilin u sulmua një pjesëtar i policisë. Regjistrimet nga kamerat e sigurisë së lokalit të njohur të Shkupit, të siguruara nga “360 gradë”, tregojnë se çfarë ka ndodhur në natën mes së shtunës dhe të dielës kur Ivica B., pjesëtar i sigurimit të kreut të VMRO-DPMNE-së, Hristijan Mickoski, ka sulmuar një koleg polic i cili ishte në detyrë atë natë.

Në fillim të videos, Ivica B. dhe Vlatko G. shihen duke folur brenda lokalit. Më pas Ivica B. fillon të shtyjë Vlatko G. dhe e nxjerr jashtë objektit, ku vazhdon shtyrja. Persona të tjerë vrapojnë dhe përpiqen t’i ndajnë, por Ivica në një moment godet me grusht në kokë Vlatkon. Ministri i Punëve të Brendshme në qeverinë teknike, Pançe Toshkovski, njoftoi dje se MPB-ja do të bëjë kallëzim penal kundër Ivica B. për sulm ndaj një zyrtari tjetër.

(ВИДЕО) Снимка од нападот на членот на обезбедувањето на Мицкоски на колега полицаец

Mos e humb

Robin-Krasniqi-po-rikthehet-ne-ring-do-te-boksoje-me-kete-date-Insajderi.org_-850x567
Krasniqi publikon pamje nga përgatitjet për meqin e 4 majit: Mezi pres të ju shoh sërish
IMG_6846
Robin Krasniqi do të ndeshet me portugezin Jorge Silva, kjo është data
Stadiumi-Bilall
I erdhi dita pritjes dy dekadëshe të tetovarëve dhe Ballistëve. Nesër prezantohet projekti i Stadiumit
bilall-kasami-stadium-768x432-1
Cila do jetë surpriza për tetovarët më 12 Prill
IMG_6568
Barazojnë Reali dhe City, do të vendoset gjithçka në “Etihad”

Më shumë nga kategoria

bilall-kasami-stadium-768x432-1
Cila do jetë surpriza për tetovarët më 12 Prill
IMG_6568
Barazojnë Reali dhe City, do të vendoset gjithçka në “Etihad”
IMG_6555
Prezantimi i projektit për stadiumin e Tetovës/ Tribuna më e zjarrtë “Marshin Beqiri” do jetë aty!
IMG_6507
Liverpool organizoi iftar për tifozët – Ezani jehoi në “Anfield” (VIDEO)
IMG_6057
Dhëndrri i Kosovës i shënon Bayernit, Loredana e përshëndet me zemër nga tribunat
xhaka-1-2048x1365
Granit Xhaka, mbreti i pasimeve në Evropë
IMG_6034
Skandal në Maqedoni - 7 klube nën hetim për trukim të ndeshjeve!
IMG_5938
Florian Marku rikthehet në ring, tregon datën e meçit të madh
weewrgerg
Babai i Vanjës me ankesë të re para Gjykatës Supreme, kërkon që t’i hiqet masa e paraburgimit
zgjedhje-696x464
A do të vendosin shqiptarët për presidentin e Maqedonisë së Veriut më 8 maj?
Kazino
Dy persona nga Neproshteni i Tetovës nën kërcënimin e armëve kanë grabitur një kazino
Arben Taravari
Taravari: Gostivari është Kala që nuk mposhtet!
Bujar Osmani
Bujar Osmani: Faleminderit mbi 120,000 herë!
Zgjedhjet-2024
KSHZ publikon rezultatet e 99.03 % të votave, ja si qëndrojnë kandidatët për President

DIASPORA