‘Shyqyr Zotit që nuk po i shoh’, hoxha Ekrem Avdiu për të mbuluarat virale të TikTok-ut (VIDEO)

Autori

Autori

Portali Tetova

April 11, 2024, 12:04

Hoxha Ekrem Avdiu, ka komentuar vajzat e mbuluara që janë bërë virale në rrjetin social TikTok.

“Shyqyr Zotit, nuk është më bën ndonjë nder me i pa, shyqyr Zotit nuk po i shoh”, u shpreh Avdiu.

Avdiu i ftuar në emisionin Kosova Today, mes tjerash theksoi se a është e mbuluar apo jo, secili sipas tij, çfarë bën përfaqëson veten e tij.

“Puna e dikujt që është mbuluar ose jo e mbuluar, ose është personalitet me prapavijë fetare, secili përfaqëson vetin e tij, mbase mund ju mund të mos pajtoheni me mua se çka do të them në vijim, mirëpo edhe ne hoxhallarët nuk përfaqësojmë askënd, përveç veten tonë. Ndërsa intepretimet tona që ia bëjmë Islamit, ato pastaj janë të kushtëzuara me ekspertizë me sa jemi të përgatitur, për të argumentuar atë që themi”, thekson ai.

“Do të doja të insistoja fuqishëm, që një femër e mbuluar apo e zbuluar nëse një veprim të duhur apo të gabuar, ajo të vlerësohet si person”.

Mos e humb

IMG_8753
Tri ditë nga meçi spektakolar mes Furyt dhe Usyk, sa para do të fitojnë të shtunën?
aaaa
Tetova shpall kampionin – Shkëndija apo Struga Trim Lum?!
IMG_8074
Për herë të para sistemi “VAR” do të jetë aktiv në finalen e Kupës së Maqedonisë
IMG_7717
Distria Krasniqi, kampione e Evropës në xhudo
IMG_7672
Drejtori sportiv i Leverkusenit: Xhaka çelësi i suksesit, i jep zemër ekipit

Më shumë nga kategoria

IMG_7717
Distria Krasniqi, kampione e Evropës në xhudo
IMG_7672
Drejtori sportiv i Leverkusenit: Xhaka çelësi i suksesit, i jep zemër ekipit
Robin-Krasniqi-po-rikthehet-ne-ring-do-te-boksoje-me-kete-date-Insajderi.org_-850x567
Krasniqi publikon pamje nga përgatitjet për meqin e 4 majit: Mezi pres të ju shoh sërish
IMG_6846
Robin Krasniqi do të ndeshet me portugezin Jorge Silva, kjo është data
Stadiumi-Bilall
I erdhi dita pritjes dy dekadëshe të tetovarëve dhe Ballistëve. Nesër prezantohet projekti i Stadiumit
bilall-kasami-stadium-768x432-1
Cila do jetë surpriza për tetovarët më 12 Prill
IMG_6568
Barazojnë Reali dhe City, do të vendoset gjithçka në “Etihad”
IMG_6555
Prezantimi i projektit për stadiumin e Tetovës/ Tribuna më e zjarrtë “Marshin Beqiri” do jetë aty!
IMG_6507
Liverpool organizoi iftar për tifozët – Ezani jehoi në “Anfield” (VIDEO)
azizi
Azizi i Besës: Tani që ju është harxhuar karburanti, flasin për të kuqen
vlen-
VLEN: Ali Ahmeti e ka humbur kontrollin, i bëjmë thirrje të bëhet opozitë konstruktive
Bereqeti-Vetura
30 vite kontriboi për kompaninë, pronari i kompanisë "Bereqeti" i ndan veturë dhuratë për ditëlindje
IMG_8972
Albin Kurti takoi liderët e koalicionit VLEN: Është hera e parë që opozita shqiptare arrin mbi 100.000 vota
IMG_8965
Qytetarët ankohen për shtrenjtimet, paga mesatare nuk i mbulon shpenzimet
IMG_8964
Ali Ahmeti: Ne nuk duhet të hapim front me Greqinë dhe Bullgarinë, as front mes shqiptarëve dhe maqedonasve

DIASPORA