728 x 94

Si e mbajti të fshehur 3 muaj? Kallashi bëhet nënë e një djali

Autori

Autori

Portali Tetova

March 2, 2024, 01:03

Donjeta Kosumi e njohur si Kallashi, famën e saj e mori para disa vitesh kur përfunduan në publik fotot dhe videot e saj joshëse nga klubet e vallëzimit, shkruan Gazeta Neutral.

Për një kohë të gjatë ajo është “fshehur” mediave dhe eskpozimit të tepërt në rrjetet sociale, element ky i cili ka bërë gjithë audiencën e saj kurioz se çfarë po ndodh me të.

Burime të Gazetës Neutral bëjnë të ditur se “padukshmëria” e Kallashit ka ndodhur për një arsye, e ajo është lindja e djalit të saj.

Tash e 3 muaj Kallashi është nënë e një djali, ku lindjen e saj e ka kryer në spitalin Acibadem Sistina në Shkup.

Për të ruajtur privatësinë e momentit, Kallashi nuk ka ndarë ende detaje apo fotografi të djalit të saj me ndjekësit e saj në rrjetet sociale, duke e bërë këtë moment ende më të veçantë.

300 x 250
300 x 250

Mos e humb

IMG_6846
Robin Krasniqi do të ndeshet me portugezin Jorge Silva, kjo është data
Stadiumi-Bilall
I erdhi dita pritjes dy dekadëshe të tetovarëve dhe Ballistëve. Nesër prezantohet projekti i Stadiumit
bilall-kasami-stadium-768x432-1
Cila do jetë surpriza për tetovarët më 12 Prill
IMG_6568
Barazojnë Reali dhe City, do të vendoset gjithçka në “Etihad”
IMG_6555
Prezantimi i projektit për stadiumin e Tetovës/ Tribuna më e zjarrtë “Marshin Beqiri” do jetë aty!

Më shumë nga kategoria

IMG_6568
Barazojnë Reali dhe City, do të vendoset gjithçka në “Etihad”
IMG_6555
Prezantimi i projektit për stadiumin e Tetovës/ Tribuna më e zjarrtë “Marshin Beqiri” do jetë aty!
IMG_6507
Liverpool organizoi iftar për tifozët – Ezani jehoi në “Anfield” (VIDEO)
IMG_6057
Dhëndrri i Kosovës i shënon Bayernit, Loredana e përshëndet me zemër nga tribunat
sedat sulejmani
Sedat Sulejmani thumbon keq 'Frontin Evropian'
image00065
Gashi: Ky shtet do të bëhet i drejtë
437316593_1120653039077359_3739465022112595957_n
Kasami nga Gostivari: BDI me polici kërcënojnë qytetarët – burgu është për kriminel, aty do të përfundojnë!
vlen-
VLEN: Tetova çdo ditë e më tepër ndjehet e pasigurt, rritet numri i krimeve dhe incidenteve
ilaz
Iljaz: Zyrat e TDP i kemi në sheshin Skënderbeu, asgjë kundër heroit shqiptar
muzike-5-1
Nxënësit e shkollës së muzikës shkëlqejnë në Garat Ndërkombëtare të Pianos

DIASPORA