Të shtënat me armë në Bit Pazar të Shkupit, MPB...

Të shtënat me armë në Bit Pazar të Shkupit, MPB: Një person është plagosur në këmbë

Autori

Autori

Portali Tetova

February 7, 2024, 04:02

Një person është plagosur në afërsi të poliklinikës Bit Pazar në Shkup. Nga MPB thonë se personi është plagosur në këmbë.

“Sot (07.02.2024) nga SPQ “Shën Naumi i Ohrit” në SPB Shkup  është paraqitur se tek ata është dërguar P.P. (24) me plagë nga arma e zjarrit në këmbë, ndërkaq, sipas paraqitjes, ndaj tij në afërsi të poliklinikës Bit Pazar në Shkup ka shtënë një person. Sipas informatave fillestare, ndaj P.P. ka shtënë R.SH. Po ndërmerren masa për zbardhjen e rastit”, informojnë nga MPB.

Mos e humb

IMG_4663
Kristjan Asllani shënon gol të mrekullueshëm në Serie A
dhunoi
​Dyshohet se dhunoi një vajzë shqiptare, caktohet seanca vendimtare për Robinhon
received_929338498785251
Atletikë: Tetovari Aldin Ademi i KA Studenti , fitues në hedhjen e shtizës
IMG_4443
“Vëllai im”, Khabibi publikon fotografi me Ilir Latifin
IMG_4086
Granit Xhaka mashtroi të gjithë me festimin e tij, bëri sikur u lëndua pasi shënoi supergol (VIDEO)

Më shumë nga kategoria

IMG_4443
“Vëllai im”, Khabibi publikon fotografi me Ilir Latifin
IMG_4086
Granit Xhaka mashtroi të gjithë me festimin e tij, bëri sikur u lëndua pasi shënoi supergol (VIDEO)
IMG_3476
Pirati kosovar ia fiton ndeshjen Mallorcas në frymën e fundit
IMG_3456
Fiton dy të arta në Stamboll, Luiza Gega kampione e Ballkanit
IMG_3447
Xhaka dhe Leverkuseni vazhdojnë pa humbje, mposhtin Bayern Munichun në “BayArena”
IMG_3389
Mësohet data e ballafaqimit të Florian Markut me Chris Congon
IMG_4672
Sela nga Saraji: Nuk e përkrahim Arben Taravarin për president
IMG_4666
Gashi: “Me qenë si Ali Ahmeti, e kisha lënë politikën dhe ju kisha thënë – hallall ju qoftë”
IMG_4665
Turqia goditet nga një tërmet
IMG_4664
Erjona Jonuzi dekorohet nga Komuna e Tetovës për kontributin në sport
IMG_4663
Kristjan Asllani shënon gol të mrekullueshëm në Serie A
IMG_4662
Shkolla e Vizbegut assesi të hapet/ Drejtori u emërua, por nuk përgjigjet

DIASPORA