728 x 94

Tubimet zgjedhore, MPB njofton për rrugët që do të bllokohen sot dhe nesër në Shkup

Autori

Autori

Portali Tetova

April 3, 2024, 03:04

Sektori i Punëve të Brendshme në Shkup njofton qytetarët e Shkupit se për shkak të përgatitjeve dhe mbajtjes së tubimeve, duke filluar nga sot (03.04.2024) deri nesër (04.04.2024), do të bllokoheн disa rrugë në Shkup, transmeton TV21.

“Sektori për siguri në trafik rrugor ka ndërmarrë një sërë masash për regjim të veçantë komunikacioni, ku bulevardi “Ilinden”, drejtimi drejt urës “Goce Dellçev” drejt bulevardit “Klimenti i Ohrit” dhe nga bulevardi “Klimenti i Ohrit” deri te ura “Goce Dellçev”, do të jenë të mbyllura për komunikacion në të dy drejtimet. Gjatë ditës së nesërme, sipas nevojës do të mbyllen edhe rrugë të tjera në rajonin qendror”, thanë nga MPB-ja.

Nga SPB Shkup bëjnë apel deri te qytetarët që t’i respektojnë urdhrat të cilat i japin policët.

300 x 250
300 x 250

Mos e humb

IMG_6846
Robin Krasniqi do të ndeshet me portugezin Jorge Silva, kjo është data
Stadiumi-Bilall
I erdhi dita pritjes dy dekadëshe të tetovarëve dhe Ballistëve. Nesër prezantohet projekti i Stadiumit
bilall-kasami-stadium-768x432-1
Cila do jetë surpriza për tetovarët më 12 Prill
IMG_6568
Barazojnë Reali dhe City, do të vendoset gjithçka në “Etihad”
IMG_6555
Prezantimi i projektit për stadiumin e Tetovës/ Tribuna më e zjarrtë “Marshin Beqiri” do jetë aty!

Më shumë nga kategoria

IMG_6568
Barazojnë Reali dhe City, do të vendoset gjithçka në “Etihad”
IMG_6555
Prezantimi i projektit për stadiumin e Tetovës/ Tribuna më e zjarrtë “Marshin Beqiri” do jetë aty!
IMG_6507
Liverpool organizoi iftar për tifozët – Ezani jehoi në “Anfield” (VIDEO)
IMG_6057
Dhëndrri i Kosovës i shënon Bayernit, Loredana e përshëndet me zemër nga tribunat
xhaka-1-2048x1365
Granit Xhaka, mbreti i pasimeve në Evropë
gashi
Gashi: Taravari, kandidati i vetëm që përfaqëson shqiptarët
IMG_7523
Bilall Kasami pyet Ali Ahmetin: Ku ishe kur u vranë komandantët Teli, Hoxha, e Shqiponja?!
Bilall Kasami
Kasami: Ali pse nuk e kërcënove Gruevskin kur u vra Harun Aliu, kur ndodhi Monstra, Kumanova…
Ali Ahmeti - UCK
Ahmeti: Po të mos ishte UÇK-ja, nuk do të ekzistonte Maqedonia
IMG_7507
Ahmeti për deklaratën ndaj Mickoskit: Është çuar kundër shqiptarëve, “katundi që shihet nuk do kallauz”
IMG_7504
Adem Ramadani - Shkurte Fejzës: Neve na ruan Allahu i MADH e jo Aleksandri i Madh

DIASPORA