VLEN hapi shtabin zgjedhor në Reçice të Vogël, Durmishi: Fitorja në Reçicë do të jetë e thellë

Autori

Autori

Portali Tetova

April 5, 2024, 09:04

Koalicioni VLEN vazhdon fuqishëm në përgatitjet për zgjedhjet Presidenciale dhe Parlamentare. Sonte në Reçicë të Vogël e kanë hapur shtabin zgjedhor duke u përgatitur fuqishëm për fushatën Presidenciale, këtë e ka bërë të ditur Besar Durmishi përmes një statusi në Facebook.

“VLEN-i nga Reçica filloi aktivitetet për fushatën presidenciale. Hapja e shtabit në mënyre masovike dhe me vrull fitues dëshmon se fitorja do jetë e thellë në Reçicë të Vogël!”, ka shkruar Durmishi.

Tashmë është bërë e njohur situata që po e ndjek VLEN-in në çdo hapje shtabi, ata shëndërrohen në tubime ngase simpatizantët dhe qytetarët që po i bashkohen këtij koalicioni janë në numër shumë të madh.Hapja e shtabit në mënyre masovike dhe me vrull fitues dëshmon se fitorja do jetë e thellë në Reçicë të Vogël!

Mos e humb

IMG_9189
Milevski publikoi listën për ndeshjet kundër Kroacisë dhe Çekisë
IMG_8753
Tri ditë nga meçi spektakolar mes Furyt dhe Usyk, sa para do të fitojnë të shtunën?
aaaa
Tetova shpall kampionin – Shkëndija apo Struga Trim Lum?!
IMG_8074
Për herë të para sistemi “VAR” do të jetë aktiv në finalen e Kupës së Maqedonisë
IMG_7717
Distria Krasniqi, kampione e Evropës në xhudo

Më shumë nga kategoria

IMG_8074
Për herë të para sistemi “VAR” do të jetë aktiv në finalen e Kupës së Maqedonisë
IMG_7717
Distria Krasniqi, kampione e Evropës në xhudo
IMG_7672
Drejtori sportiv i Leverkusenit: Xhaka çelësi i suksesit, i jep zemër ekipit
Robin-Krasniqi-po-rikthehet-ne-ring-do-te-boksoje-me-kete-date-Insajderi.org_-850x567
Krasniqi publikon pamje nga përgatitjet për meqin e 4 majit: Mezi pres të ju shoh sërish
IMG_6846
Robin Krasniqi do të ndeshet me portugezin Jorge Silva, kjo është data
Stadiumi-Bilall
I erdhi dita pritjes dy dekadëshe të tetovarëve dhe Ballistëve. Nesër prezantohet projekti i Stadiumit
bilall-kasami-stadium-768x432-1
Cila do jetë surpriza për tetovarët më 12 Prill
marko-bislimovski-krre-696x399
Bislimovski: Jemi duke punuar që tarifa e lirë e energjisë elektrike të zgjatet edhe për një orë
Izet-mexhiti-123-1-732x430
Izet Mexhiti përshëndet vendimin e Asambles të OKB-së për Srebrenicën: Triumf i botës së qytetëruar
shkolle-shkolla-klasa-800x450-1-780x450 (1)
Qeveria e re premton reforma në arsim
Mickoski_24-780x470
Mickoski: S’heq dorë nga synimi për në BE, do të jem i ashpër me të korruptuarit
Liqeni_Treska-780x470
Liqeni Treska dikur atraksion turistik, sot i mbytur nga plehrat
prizren-tetove
Tuneli Tetovë-Prizren e pret përbërjen e re të Kuvendit

DIASPORA