VLEN hapi shtabin zgjedhor në Teqe të Tetovës, Azizi: Hapja e shtabit u shndërrua në tubim

Autori

Autori

Portali Tetova

April 6, 2024, 09:04

Koalicioni VLEN vazhdon fuqishëm në përgatitjet për zgjedhjet Presidenciale dhe Parlamentare.

Sonte në lagjen Teqe nê Tetovë e kanë hapur shtabin zgjedhor duke u përgatitur fuqishëm për fushatën Presidenciale. Mes shumë simpatizantësh e qytetarësh i pranishëm ishte edhe kandidari për deputet, sekretari i Lëvizjes BESA, Adnan Azizi si dhe kandidatët tjerë për deputetë në zgjedhjet e 8 majit.

“Ne nuk i bartim me autobus aktivistët, por pritemi me plot vullnet në çdo lagje e çdo mëhalle me vrullin e fitores që shihet në çdo takim me qytetarët.

Hapja e shtabit në lagjen Teqe u shndërrua në tubim siç ndodh në çdo vend ku ka takim VLEN!

p.s. Tetova – 3 me 1.”, ka shkruar Adnan Azizi.

Qytetarët në cdo hapje shtabi nga ana e VLEN-it lënë të kuptohet se përkrahja e tyre do jetë masovike në këto zgjedhje pasi ç’do shtab që hap dhe çdo aktivitet të VLEN-it po i shëndërrojnë ne tubime masive.

Mos e humb

IMG_9189
Milevski publikoi listën për ndeshjet kundër Kroacisë dhe Çekisë
IMG_8753
Tri ditë nga meçi spektakolar mes Furyt dhe Usyk, sa para do të fitojnë të shtunën?
aaaa
Tetova shpall kampionin – Shkëndija apo Struga Trim Lum?!
IMG_8074
Për herë të para sistemi “VAR” do të jetë aktiv në finalen e Kupës së Maqedonisë
IMG_7717
Distria Krasniqi, kampione e Evropës në xhudo

Më shumë nga kategoria

IMG_8074
Për herë të para sistemi “VAR” do të jetë aktiv në finalen e Kupës së Maqedonisë
IMG_7717
Distria Krasniqi, kampione e Evropës në xhudo
IMG_7672
Drejtori sportiv i Leverkusenit: Xhaka çelësi i suksesit, i jep zemër ekipit
Robin-Krasniqi-po-rikthehet-ne-ring-do-te-boksoje-me-kete-date-Insajderi.org_-850x567
Krasniqi publikon pamje nga përgatitjet për meqin e 4 majit: Mezi pres të ju shoh sërish
IMG_6846
Robin Krasniqi do të ndeshet me portugezin Jorge Silva, kjo është data
Stadiumi-Bilall
I erdhi dita pritjes dy dekadëshe të tetovarëve dhe Ballistëve. Nesër prezantohet projekti i Stadiumit
marko-bislimovski-krre-696x399
Bislimovski: Jemi duke punuar që tarifa e lirë e energjisë elektrike të zgjatet edhe për një orë
Izet-mexhiti-123-1-732x430
Izet Mexhiti përshëndet vendimin e Asambles të OKB-së për Srebrenicën: Triumf i botës së qytetëruar
shkolle-shkolla-klasa-800x450-1-780x450 (1)
Qeveria e re premton reforma në arsim
Mickoski_24-780x470
Mickoski: S’heq dorë nga synimi për në BE, do të jem i ashpër me të korruptuarit
Liqeni_Treska-780x470
Liqeni Treska dikur atraksion turistik, sot i mbytur nga plehrat
prizren-tetove
Tuneli Tetovë-Prizren e pret përbërjen e re të Kuvendit

DIASPORA