Ziadin Sela: Taravari më bëri komplot në Tetovë

Ziadin Sela: Taravari më bëri komplot në Tetovë

Autori

Autori

Portali Tetova

February 12, 2024, 09:02

Për herë të parë publikisht, Ziadin Sela ka zgjedhur emisionin Klan Debat me Xhumadije Ibraimin që të tregojë se, sipas tij, rezultati katastrofal i ASH-së në zgjedhjet për Këshillin e Komunës së Tetovës, ka qenë një komplot i Taravarit për Selën.

“Në Kuvend Qendror u kuptua dhe një pjesë e madhe e anëtarësisë e nuhatën që komploti mu bë nga zoti Taravsri në Tetovë dhe ai e kishte të vështirë të vijë në atë kuvend”, u shpreh Sela./tvklan.mk

Mos e humb

IMG_4663
Kristjan Asllani shënon gol të mrekullueshëm në Serie A
dhunoi
​Dyshohet se dhunoi një vajzë shqiptare, caktohet seanca vendimtare për Robinhon
received_929338498785251
Atletikë: Tetovari Aldin Ademi i KA Studenti , fitues në hedhjen e shtizës
IMG_4443
“Vëllai im”, Khabibi publikon fotografi me Ilir Latifin
IMG_4086
Granit Xhaka mashtroi të gjithë me festimin e tij, bëri sikur u lëndua pasi shënoi supergol (VIDEO)

Më shumë nga kategoria

IMG_4443
“Vëllai im”, Khabibi publikon fotografi me Ilir Latifin
IMG_4086
Granit Xhaka mashtroi të gjithë me festimin e tij, bëri sikur u lëndua pasi shënoi supergol (VIDEO)
IMG_3476
Pirati kosovar ia fiton ndeshjen Mallorcas në frymën e fundit
IMG_3456
Fiton dy të arta në Stamboll, Luiza Gega kampione e Ballkanit
IMG_4664
Erjona Jonuzi dekorohet nga Komuna e Tetovës për kontributin në sport
IMG_4663
Kristjan Asllani shënon gol të mrekullueshëm në Serie A
IMG_4662
Shkolla e Vizbegut assesi të hapet/ Drejtori u emërua, por nuk përgjigjet
IMG_4661
Big Mama: “Hera e parë në 23 vite karriere që nderohet puna ime si artiste nga kryetari i Komunës së Tetovës”
IMG_4659
Bujar Osmani e nis nga Këshilli i tij vendor: Kam privilegjin të bartë mbi supet e mia misionin presidentit të parë shqiptar
IMG_4655
Arrestohen 38 narkodilerë në operacionin policor kundër rrjetit të organizuar kriminal në Tetovë dhe Gostivar

DIASPORA