Babai humbi jetën në aksident, bija në gjendje të rëndë – detaje të reja nga aksidenti në Kërçovë – Gostivar

Autori

Autori

Portali Tetova

March 2, 2024, 10:03

Ministria e Punëve të Brendshme ka dalë me raport për aksidentin që ndodhi mbrëmë në Kollar të Kërçovës, në magjistralen Kërçovë – Ohër.

Nga raporti mësohet se në aksident ka ndërruar jetë shkupjani 46-vjeçar, ndërkaq bija e tij është në gjendje të rëndë shëndetësore.

“Më datë 01.03.2024 në ora 18.20 në Stacionin Policor në Kërçovë është denoncuar se në rrugën magjistrale Kërçovë – Ohër, tek fshati Kollar, vetura “ford” me targa të Shkupit, me shofer V.N.(46) nga Shkupi ka dalë nga rruga. Pas lëndimeve të marra, ka ndërruar jetë në vendin e ngjarjes ndërkaq vdekjen e ka konstatuar mjeku i Ndihmës së Shpejtë. Lëndime të rënda trupore ka marrë edhe bija e tij – e mitur, ka konstatuar Spitali në Kërçovë”, thuhet në njoftim duke shtuar se ekspertizë në vendin e ngjarjes ka kryer ekipi i DPB Kërçovë.

Mos e humb

Robin-Krasniqi-po-rikthehet-ne-ring-do-te-boksoje-me-kete-date-Insajderi.org_-850x567
Krasniqi publikon pamje nga përgatitjet për meqin e 4 majit: Mezi pres të ju shoh sërish
IMG_6846
Robin Krasniqi do të ndeshet me portugezin Jorge Silva, kjo është data
Stadiumi-Bilall
I erdhi dita pritjes dy dekadëshe të tetovarëve dhe Ballistëve. Nesër prezantohet projekti i Stadiumit
bilall-kasami-stadium-768x432-1
Cila do jetë surpriza për tetovarët më 12 Prill
IMG_6568
Barazojnë Reali dhe City, do të vendoset gjithçka në “Etihad”

Më shumë nga kategoria

bilall-kasami-stadium-768x432-1
Cila do jetë surpriza për tetovarët më 12 Prill
IMG_6568
Barazojnë Reali dhe City, do të vendoset gjithçka në “Etihad”
IMG_6555
Prezantimi i projektit për stadiumin e Tetovës/ Tribuna më e zjarrtë “Marshin Beqiri” do jetë aty!
IMG_6507
Liverpool organizoi iftar për tifozët – Ezani jehoi në “Anfield” (VIDEO)
IMG_6057
Dhëndrri i Kosovës i shënon Bayernit, Loredana e përshëndet me zemër nga tribunat
xhaka-1-2048x1365
Granit Xhaka, mbreti i pasimeve në Evropë
IMG_6034
Skandal në Maqedoni - 7 klube nën hetim për trukim të ndeshjeve!
IMG_5938
Florian Marku rikthehet në ring, tregon datën e meçit të madh
IMG_5876
Robin Krasniqi rikthehet në ring me 4 maj
Bujar Osmani
Bujar Osmani: Faleminderit mbi 120,000 herë!
Zgjedhjet-2024
KSHZ publikon rezultatet e 99.03 % të votave, ja si qëndrojnë kandidatët për President
pendarovski-Davkova
Davkova dhe Pendarovski përballen në rundin e dytë
artan-grubi-1024x527-1.jpg (1)
Grubi i kërkoi dorëheqje Taravarit, Kasamit, Mexhitit dhe Blerim Sejdiut por jo Nuhi Nezirit
ali-ahmeti-2-750x430
Ahmeti: E përmbyllëm këtë kapitull me një fitore të madhe, i them opozitës bëj kujdes më 8 maj!
pendaorvski
Pendarovski: Vazhdojmë garën, nesër fillojmë nga zero

DIASPORA