728 x 94

Bastisje në Shkup, policia i kapi dilerët duke paketuar lëndë narkotike

Autori

Autori

Portali Tetova

March 6, 2024, 10:03

Nga MPB njoftojnë se gjatë ditës së djeshme dhe gjatë ditës së sotme janë arrestuar tre dilerë të dorgës në Shkup, përcjell TV21. Bëhet fjalë për personat me iniciale: F.P. 29 vjeç, D.D. 32 vjeç dhe D.P. 25 vjeç, të gjithë nga Shkupi.

“Më datë 05.03.2024 rreth orës 22:00 në zonën e Karposhit, përballë objektit ku banon përkohësisht F.P., është privuar nga liria D.P., ndërsa tek ai janë gjetur para, të cilat dyshohet se kanë origjinën nga një vepër penale. Më pas, gjatë kontrollit të ushtruar në banesën që shfrytëzohej nga F.P., të kryer me vendim gjykate, ai u gjet bashkë me D.D. duke paketuar marihuanë. Njëkohësisht u gjetën 78 pako me marihuanë, një qese marihuanë, lëndë pluhuri e bardhë, peshore dixhitale, para dhe sende të tjera me mbetje narkotike”, thonë mes tjerash nga MPB./tv21.tv

300 x 250
300 x 250

Mos e humb

IMG_6846
Robin Krasniqi do të ndeshet me portugezin Jorge Silva, kjo është data
Stadiumi-Bilall
I erdhi dita pritjes dy dekadëshe të tetovarëve dhe Ballistëve. Nesër prezantohet projekti i Stadiumit
bilall-kasami-stadium-768x432-1
Cila do jetë surpriza për tetovarët më 12 Prill
IMG_6568
Barazojnë Reali dhe City, do të vendoset gjithçka në “Etihad”
IMG_6555
Prezantimi i projektit për stadiumin e Tetovës/ Tribuna më e zjarrtë “Marshin Beqiri” do jetë aty!

Më shumë nga kategoria

IMG_6568
Barazojnë Reali dhe City, do të vendoset gjithçka në “Etihad”
IMG_6555
Prezantimi i projektit për stadiumin e Tetovës/ Tribuna më e zjarrtë “Marshin Beqiri” do jetë aty!
IMG_6507
Liverpool organizoi iftar për tifozët – Ezani jehoi në “Anfield” (VIDEO)
IMG_6057
Dhëndrri i Kosovës i shënon Bayernit, Loredana e përshëndet me zemër nga tribunat
image00065
Gashi: Ky shtet do të bëhet i drejtë
437316593_1120653039077359_3739465022112595957_n
Kasami nga Gostivari: BDI me polici kërcënojnë qytetarët – burgu është për kriminel, aty do të përfundojnë!
vlen-
VLEN: Tetova çdo ditë e më tepër ndjehet e pasigurt, rritet numri i krimeve dhe incidenteve
ilaz
Iljaz: Zyrat e TDP i kemi në sheshin Skënderbeu, asgjë kundër heroit shqiptar
muzike-5-1
Nxënësit e shkollës së muzikës shkëlqejnë në Garat Ndërkombëtare të Pianos
IMG_7429
VLEN hap edhe dy shtabe në Reçicë të Vogël, interesimi i jashtëzakonshëm i aktivistëve

DIASPORA