Blerim Destani veç ëndërr e femrave dhe bukurosheve të showbizit

Autori

Autori

Portali Tetova

March 2, 2024, 10:03

Blerim Destani është aktori i mirënjohur me një karrierë të gjatë e të bujshme në kinematografinë shqiptare dhe atë botërore.

I komentuar për aftësinë profesionale në aktrim, pamjen, prezencën dhe klasin që e karakterizon, Blerim Destani mbanë bindshëm epitetin e aktorit ikonë.

Ka kohë që mediat e përflasin jetën private të aktorit, duke aluduar për romanca, lidhje e flirte me vajza të famshme, por deri më tani të gjitha raportimet kanë mbetur në kuadrin e thashethemeve.

Emrat e lakuar të bukurosheve që pretendohej se ishin në lidhje me Destanin, janë vendosur shumë shpejtë në qendër të vëmendjes.

Aktori me famë botërorë, deklaron se është vetëm dhe se në jetën e tij aktualisht nuk ka asnjë femër.

Mos e humb

Robin-Krasniqi-po-rikthehet-ne-ring-do-te-boksoje-me-kete-date-Insajderi.org_-850x567
Krasniqi publikon pamje nga përgatitjet për meqin e 4 majit: Mezi pres të ju shoh sërish
IMG_6846
Robin Krasniqi do të ndeshet me portugezin Jorge Silva, kjo është data
Stadiumi-Bilall
I erdhi dita pritjes dy dekadëshe të tetovarëve dhe Ballistëve. Nesër prezantohet projekti i Stadiumit
bilall-kasami-stadium-768x432-1
Cila do jetë surpriza për tetovarët më 12 Prill
IMG_6568
Barazojnë Reali dhe City, do të vendoset gjithçka në “Etihad”

Më shumë nga kategoria

bilall-kasami-stadium-768x432-1
Cila do jetë surpriza për tetovarët më 12 Prill
IMG_6568
Barazojnë Reali dhe City, do të vendoset gjithçka në “Etihad”
IMG_6555
Prezantimi i projektit për stadiumin e Tetovës/ Tribuna më e zjarrtë “Marshin Beqiri” do jetë aty!
IMG_6507
Liverpool organizoi iftar për tifozët – Ezani jehoi në “Anfield” (VIDEO)
pendarovski-Davkova
Davkova dhe Pendarovski përballen në rundin e dytë
artan-grubi-1024x527-1.jpg (1)
Grubi i kërkoi dorëheqje Taravarit, Kasamit, Mexhitit dhe Blerim Sejdiut por jo Nuhi Nezirit
ali-ahmeti-2-750x430
Ahmeti: E përmbyllëm këtë kapitull me një fitore të madhe, i them opozitës bëj kujdes më 8 maj!
pendaorvski
Pendarovski: Vazhdojmë garën, nesër fillojmë nga zero
arben-taravari-780x439
Reagon Taravari: BDI fitoi me vota joshqiptare, do t’u vijë fundi më 8 maj
Sela
Sela pas fitores së “Frontit Evropian”: Ia plotësuam Taravarit dëshirën për t’u kthyer në profesionin si mjek

DIASPORA