Maqedoni

Detajet për rrahjen masive para një marketi në një fshat të Tetovës, gjashtë persona të arrestuar

Autori

Autori

Portali Tetova

July 9, 2024, 01:07

Pardje, në ora 18:45 në Tetovë, në rrugën për në Bërvenicë të Tetovës, efektivët nga SPB Tetovë kanë ndaluar personat me inicialet S.A. (49) dhe S.L. (19) nga Reçica e Vogël e Tetovës, G.C. (52) nga Tetova dhe M.A. e F.M nga Kosova, ndërsa në ora 19 e 40, në Spitalin Klinik në Tetovë, kanë ndaluar edhe personin me inicialet S.R. nga Reçica e Vogël. Të gjithë këta persona, rreth ores 18 e 30, në rrugën Kthesa e Bërvenicës („Брвенечка кривина“), pas një sherri verbal, kanë filluar përleshjen, ku janë përdorur edhe mjete të forta!

“Sipas asaj që raportohet, gjatë konfrontimit është dëmtuar edhe vetura e pasagjerëve BMW me targa të Kosovës, e drejtuar nga 44-vjeçari F.M.”, thuhet në njoftimin e MPB-së.

Ata janë ndaluar në komisariat për procedim të mëtejshëm dhe ndaj të gjithë personave të përfshirë do të bëhet kallëzim përkatës.

Tetova1 në Youtube

Mos e humb

ewrfgererg
Kylian Mbappe zyrtarisht lojtar i Real Madrid, pozon me fanellën e ‘los blancos’
IMG_2342
Një muaj spektakël, sonte përfundon Euro 2024, Spanja përballë Anglisë në finalen e madhe
yamal 304
Historia prekëse! Çfarë fshihet pas festimit të Yamal me numrin “304”
Messi Yamal
“Fillimet e dy legjendave”, kur Messi mbante në krahë Yamal
IMG_1852
Mesut Ozil e shikoi çerekfinalen e Euro 2024 me presidentin turk Recep Tayyip Erdogan – ai ishte akuzuar në të kaluarën për miqësinë mes tyre

Më shumë nga kategoria

Messi Yamal
“Fillimet e dy legjendave”, kur Messi mbante në krahë Yamal
IMG_1852
Mesut Ozil e shikoi çerekfinalen e Euro 2024 me presidentin turk Recep Tayyip Erdogan – ai ishte akuzuar në të kaluarën për miqësinë mes tyre
449458530_797077062572726_2017746085529832082_n
Ekipet me më së shumti tifozë në Euro 2024 – Shqipëria lë pas kombëtare të mëdha
449059413_1014848236674238_1554867321894721942_n
UEFA publikon fotot e tifozëve me shqiponjën “Kuq e Zi” të pikturuar në fytyrë
IMG_0794
Albion Musliu, ylli i ri që po shkëlqen te Shkëndija
spanja
Trajneri i Spanjës për duelin ndaj Shqipërisë: Do t’u jap mundësi disa prej lojtarëve që kemi në stol
IMG_0727
Euro 2024/ Shqipëria arrin të barazojë kundër Kroacisë, rezultati 2-2
kroaci-shqiperi-mbyllet-pjesa-e-1-1024x585
Euro 2024 | Kroaci-Shqipëri 0-1, pjesë e parë spektakolare
A13C3EC9-3E54-41D8-AA47-22A8509707D9-768x512-1-750x430
Zv.ministri i Kulturës mirëpret organizatorët e festivalit ndërkombëtar “Folkfest Shkup” me përfaqësues nga 15 vende të botës
08-46-07-bebe-noga-960x640-1-750x430
Ndërron jetë një foshnje katërmuajshe në Bogdanci
453003502_792990406155910_3380075285291729837_n-800x600-1
Sllupçani po bëhet me stadium të ri, realizon ëndrrën e shumë gjeneratave
Toshkoski_Daciq
Serbia kërkon ekstradimin e ish ushtarit të UÇK-së, Blerim Ramadani
hristijanmickoski
Mickoski: Do të miratojmë kod të ri penal, por sipas standardeve evropiane, jo sipas nevojave të dikujt
htsbtfgsrf
A do të kthehet në Kosovë trupi i Faton Hajrizit? Ja çfarë thotë Daçiq

DIASPORA