Maqedoni

Musa Xhaferi: Zona 5, do të jetë lokomotiva e fitores së Frontit Europian

Autori

Autori

Portali Tetova

April 13, 2024, 02:04

Musa Xhaferi nga BDI, ka mbajtur fjalim gjatë hapjes së Shtabit të Frontit Evropian në Strugë.

Tha se zona 5 do të jetë lokomotiva e fitores së Frontit dhe se do të sigurohen 5 mandate deputetësh.

“Mos t’i mbetem borxh kolegut. Ne kemi kandidatin më të mirë nga të gjithë, Bujar Osmanin. Një ministër i dëshmuar, një zëdhënës partie shumë i sjellshëm i cili nuk di të ofendojë dikë dhe ne do ta japim testin e parë më 24 prill. Unë besoj se në këtë zonë, jo pse dua unë, nuk është kjo subjektive, por zona numër 5 do të jetë lokomotiva e fitores e Frontit pavarësish se jemi me numër më pak. Ne, nuk do të ishte e tepër dhe ambicioze nëse themi se ne do të kemi 5 mandate si Front”, tha Xhaferi.

Tetova1 në Youtube

Mos e humb

445782520_1377354552900236_3843992667959613945_n
VIDEO/ Emocionuese, u grumbullua nga trajneri Sylvinho për Europianin, ja si e pret Daku lajmin
IMG_9189
Milevski publikoi listën për ndeshjet kundër Kroacisë dhe Çekisë
IMG_8753
Tri ditë nga meçi spektakolar mes Furyt dhe Usyk, sa para do të fitojnë të shtunën?
aaaa
Tetova shpall kampionin – Shkëndija apo Struga Trim Lum?!
IMG_8074
Për herë të para sistemi “VAR” do të jetë aktiv në finalen e Kupës së Maqedonisë

Më shumë nga kategoria

aaaa
Tetova shpall kampionin – Shkëndija apo Struga Trim Lum?!
IMG_8074
Për herë të para sistemi “VAR” do të jetë aktiv në finalen e Kupës së Maqedonisë
IMG_7717
Distria Krasniqi, kampione e Evropës në xhudo
IMG_7672
Drejtori sportiv i Leverkusenit: Xhaka çelësi i suksesit, i jep zemër ekipit
Robin-Krasniqi-po-rikthehet-ne-ring-do-te-boksoje-me-kete-date-Insajderi.org_-850x567
Krasniqi publikon pamje nga përgatitjet për meqin e 4 majit: Mezi pres të ju shoh sërish
IMG_6846
Robin Krasniqi do të ndeshet me portugezin Jorge Silva, kjo është data
Stadiumi-Bilall
I erdhi dita pritjes dy dekadëshe të tetovarëve dhe Ballistëve. Nesër prezantohet projekti i Stadiumit
Ali Ahmeti
Ali Ahmeti nesër del para mediave!
Blerim-Bexheti
Blerim Bexheti lë komunën e Sarajit, do të vazhdojë si deputet i Kuvendit
IMG_9463
Konjufca uron Gashin: Do të jetë shumë kënaqësi të punojmë së bashku
IMG_9462
Talat Xhaferi nuk heq dorë nga posti i kryeministrit deri në zgjedhjen e Qeverisë së re
ergergergrerg
Në minaren e xhamisë në Malishevës të Kosovës, hëna zëvendësohet me shqiponjën dy krenare
440745366_1486878815260800_8608143312442509317_n-780x470
Gashi: Do të garantoj të drejtën e mendimit dhe fjalës personale si për deputetët e pushtetit ashtu edhe për ata të opozitës

DIASPORA