728 x 94

Zejd Rexhepi selam opozitës: Ju S’VLENI, GAME OVER…

Autori

Autori

Portali Tetova

March 20, 2024, 12:03

Skender Rexhepi ka komentuar reagimet e përfaqësuesve të Lëvizjes Besa dhe Alternativës pas lidhjes së bashkëpunimit të Lëvizjes Populli me BDI-në.

“Me themelimin e FRONTIT EUROPIAN doli në shesh një e vërtet e heshtur, e mbuluar dhe e mohuar gjatë kohë deri sot.
Faleminderit VLEN që e kuptuat dhe më në fund po e dëshmoni që OPOZITARIZMIN te Besa dhe Alternativa e paska bërë dhe udhëhequr Zejdi. Nuk thonë kotë që “më mirë vonë se kurrë”.
E tash a po e kuptoni ARSYEN që ju, jo vetëm që S’VLENI, por që ju nuk keni më kapacitet as ti afroheni e lere më ti fitoni zgjedhjet që po vijojnë???”,
ka shkruar Skender Rexhepi Zejd.

300 x 250
300 x 250

Mos e humb

IMG_6846
Robin Krasniqi do të ndeshet me portugezin Jorge Silva, kjo është data
Stadiumi-Bilall
I erdhi dita pritjes dy dekadëshe të tetovarëve dhe Ballistëve. Nesër prezantohet projekti i Stadiumit
bilall-kasami-stadium-768x432-1
Cila do jetë surpriza për tetovarët më 12 Prill
IMG_6568
Barazojnë Reali dhe City, do të vendoset gjithçka në “Etihad”
IMG_6555
Prezantimi i projektit për stadiumin e Tetovës/ Tribuna më e zjarrtë “Marshin Beqiri” do jetë aty!

Më shumë nga kategoria

IMG_6568
Barazojnë Reali dhe City, do të vendoset gjithçka në “Etihad”
IMG_6555
Prezantimi i projektit për stadiumin e Tetovës/ Tribuna më e zjarrtë “Marshin Beqiri” do jetë aty!
IMG_6507
Liverpool organizoi iftar për tifozët – Ezani jehoi në “Anfield” (VIDEO)
IMG_6057
Dhëndrri i Kosovës i shënon Bayernit, Loredana e përshëndet me zemër nga tribunat
xhaka-1-2048x1365
Granit Xhaka, mbreti i pasimeve në Evropë
IMG_6034
Skandal në Maqedoni - 7 klube nën hetim për trukim të ndeshjeve!
image00065
Gashi: Ky shtet do të bëhet i drejtë
437316593_1120653039077359_3739465022112595957_n
Kasami nga Gostivari: BDI me polici kërcënojnë qytetarët – burgu është për kriminel, aty do të përfundojnë!
vlen-
VLEN: Tetova çdo ditë e më tepër ndjehet e pasigurt, rritet numri i krimeve dhe incidenteve
ilaz
Iljaz: Zyrat e TDP i kemi në sheshin Skënderbeu, asgjë kundër heroit shqiptar
muzike-5-1
Nxënësit e shkollës së muzikës shkëlqejnë në Garat Ndërkombëtare të Pianos
IMG_7429
VLEN hap edhe dy shtabe në Reçicë të Vogël, interesimi i jashtëzakonshëm i aktivistëve

DIASPORA