Kardiologu nga Tetova, Valon Asani me lajm të gëzueshëm: “Evropa me vepra në mes të Tetovës”

Autori

Autori

Portali Tetova

February 24, 2024, 08:02

Kardiologu nga Tetova, Valon Asani ka njoftuar se në Spitalin e Tetovës ka nisur me punë salla e tretë e angiografisë, përcjell TV21. Asani thotë se kjo mundëson trajtim të menjëhershëm të pacientëve, respektivisht jep përfitime në kohë, në mënyrë që pacientët me probleme në zemër të marrin trajtimin e duhur pa vonesa.

“Për të gjithë ata që iu pengon kjo e arritur shekullore për vendin tonë, Zoti i udhëzoftë…, por ne nuk do ndalemi këtu, por, do të vazhdojmë me përkushtim maksimal për punën me nder dhe kujdes maksimal për pacientët që frekuentojnë qendrën për kardiologji intervente në Tetovë. Me risi dhe intervenime të reja që realizuam përgjatë viteve, janë atributet që na ngritën në majat më të larta. Faleminderit pafund 12.000 pacientëve që na besuan pa rezervë dhe u trajtuan në këtë qendër”, ka shkruar mes tjerash Asani.

Mos e humb

IMG_6846
Robin Krasniqi do të ndeshet me portugezin Jorge Silva, kjo është data
Stadiumi-Bilall
I erdhi dita pritjes dy dekadëshe të tetovarëve dhe Ballistëve. Nesër prezantohet projekti i Stadiumit
bilall-kasami-stadium-768x432-1
Cila do jetë surpriza për tetovarët më 12 Prill
IMG_6568
Barazojnë Reali dhe City, do të vendoset gjithçka në “Etihad”
IMG_6555
Prezantimi i projektit për stadiumin e Tetovës/ Tribuna më e zjarrtë “Marshin Beqiri” do jetë aty!

Më shumë nga kategoria

IMG_6568
Barazojnë Reali dhe City, do të vendoset gjithçka në “Etihad”
IMG_6555
Prezantimi i projektit për stadiumin e Tetovës/ Tribuna më e zjarrtë “Marshin Beqiri” do jetë aty!
IMG_6507
Liverpool organizoi iftar për tifozët – Ezani jehoi në “Anfield” (VIDEO)
IMG_6057
Dhëndrri i Kosovës i shënon Bayernit, Loredana e përshëndet me zemër nga tribunat
xhaka-1-2048x1365
Granit Xhaka, mbreti i pasimeve në Evropë
IMG_6034
Skandal në Maqedoni - 7 klube nën hetim për trukim të ndeshjeve!
IMG_5938
Florian Marku rikthehet në ring, tregon datën e meçit të madh
IMG_5876
Robin Krasniqi rikthehet në ring me 4 maj
gashi
Gashi: Taravari, kandidati i vetëm që përfaqëson shqiptarët
IMG_7523
Bilall Kasami pyet Ali Ahmetin: Ku ishe kur u vranë komandantët Teli, Hoxha, e Shqiponja?!
Bilall Kasami
Kasami: Ali pse nuk e kërcënove Gruevskin kur u vra Harun Aliu, kur ndodhi Monstra, Kumanova…
Ali Ahmeti - UCK
Ahmeti: Po të mos ishte UÇK-ja, nuk do të ekzistonte Maqedonia
IMG_7507
Ahmeti për deklaratën ndaj Mickoskit: Është çuar kundër shqiptarëve, “katundi që shihet nuk do kallauz”
IMG_7504
Adem Ramadani - Shkurte Fejzës: Neve na ruan Allahu i MADH e jo Aleksandri i Madh

DIASPORA